Discovery Air Recovery Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
Discovery Air Recovery Sorunu
Arkadaşlar 2 gün önce mobileuncle tool ile Rasgele Recovery seçtim programdan sonra tel yeniden başladı ondan sonra bir daha Recovery menu ye giremedim 2 gündür ugrasiyorum ama bir sürü Recovery demedim philiz denedim flashfihy ile demedim ama bir turlu Recovery e giremiyorm dolasmadigim forum kalmadı discovery Air için ROM bile bulamadım Recovery İçin tuşlara basıyorum android yazısı geliyor sonra ekran siyah oluyor 2 saniye sonra yeniden android yazisi geliyor telefon normal olarak açılıyor Lütfen yardim edin : ( :(

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
dostum flashify hata veriyor recovery IMG yi secince daha önce hata almiyordm simdi hata veriyor galiba program full sürüm istiyor :(

Guncelliyorum Hatanın çözümünü buldum Android klasörün de stock recoveryi kaydettiği yeri buldum oraya recovery.IMG i attım flash succeded yani basarili dedi Recovery moda baslatilsinmi diye sordu baslatttim fakat sorun devam ediyor Eğer discovery air modeli olup flashify programını yukleyip bana stock recovery IMG yi bana atabilicek bi arkadaş varmı boyle sorunumun düzeleceğini umuyorum :)

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
up
androidçi arkadaşlar yardımcı olurlar.

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
5 gündür uğraşıyordum arkadaşlar yardim
Sadece factory mode açılıyor :(

Üst Alt