Discovery 2 ve Plus Hatta Tüm Cihazlar için Güvenli Root

Sponsorlu Bağlantılar

memo4535

memo4535

Üye
Şimdi supersu yu kaldirdiktan sonra unroot yapiyoruz ya i o yuzden belki bi ihtimal olabilir

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
supersu kalıntı dosya bırakıyor o yüzden

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Yararlı konu, paylaşım için teşekkürler.

metalshops

metalshops

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi supersu yu kaldirdiktan sonra unroot yapiyoruz ya i o yuzden belki bi ihtimal olabilir
Yararlı konu, paylaşım için teşekkürler.
supersu kalıntı dosya bırakıyor o yüzden
Su anda bu program ile Rootladığım Gm plus cihazı kullanıyorum. Güncelleme gelince ne pahasına olursa olsun güncellemeyi telefonuma bir şekilde yükleyeceğim. En iyi rehberi de sizlerle paylasacağım. Kaçarı yok yani yeni gelen güncelleme her halukarda yüklenecektir.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

burakfbz

Üye
valla başlıkta 2 dk yazıyor ama pc ye programı kurdum telefonu bağladım telefonu buldu progam habire bişeyler indiriyor yarım saati geçti

SAMSUN555555

SAMSUN555555

Üye
Evet arkadaşlar forumda ve başka sitelerde Discovery 2 yi rootlamak için CWM yükleme flash atma ve birçok riskli yöntemler anlatılmış. Bunlar basit işlemler gibi lanse edilse de çok riskli işlemlerdir.

Küçük bir kutucuğu işaretlememek telefonunuzun sonunu getirebilir. Neden derseniz çünkü Genral Mobile Orjinal Rom paylaşmadı Discovery 2 ve Plus modeli için. Buda telefonunuzu orjinal haline dönderemeyeceğiniz için garanti dışı kalmasına ve maddi olarak size büyük zararlar verme olasılığını arttırıyor.

Konuyu fazla uzatmayayım. Benim gibi riske girmek istemeyen arkadaşlar için bir programdan bahsedeceğim gerçi birçok kişi bilir ama Discovery 2 için ve plus modeli için geçerli olduğunu kimsenin bilmediği aşikar.

Daha önce Discovery 1 ve Elite marka telefonumu rootlamıştım. Şimdide Gm2 Plus telefonumu Rootladım. Resim ve Program linkini paylaşıyorum. Şayet bana güvenmez iseniz upload ettiğim linkten değilde Google üzerinden indirebilirsiniz.

Resimde Gördüğünüz gibi telefonum Root' lanmıştır. Ayrıca UN Root yazıyor. Ona tıklarsanız yapılan bütün Root işlemi geri alınır. Orjinal ayarlara telefon geri döner.
Linklerin tamamı kendi uploadımdır

Burdan ilgili programı indirebilirsiniz İROOT:

Burdan SuperSu Pro Yazılımını indirebilirsiniz bu fu ll versiyondur :

SuperSu kurduktan sonra artık diğer İroot programlarına gerek kalmayacak Bu yazılımı kurup hepsini kaldırınız sadece supersu kalsın :

KURULUM

İROOT programını bilgisayarınıza kurup telefonunuzu USB Hata ayıklama modunda Pc nize bağlayınız.

Program cihazı gördükten sonra ROOT butonuna tıklayınız.

Telefon Reset atacaktır açılışta supersu tarzı bir yazılım yükler ve telefon Root edilmiştir.

Daha sonra supersupro yazılımını cihazınıza kurup güncelleme yapınız izin isterse normal şekilde kurunuz.

Cihazı yeniden başlatınız .

Hayırlı uğurlu olsun. En az risk ile telefonu root etmiş oldunuz.

İlgili programların tamamını Rootunstaller programı aracılığıyla kaldırıp telefonu temizleyiniz. Sadece Supersu kalsın.

Root telefonu garanti kapsamı dışına çıkarır. Burda vermiş olduğumuz bilgiler eğitim amaçlıdır. Yaptığınız işlemlerin tamamında sorumluluk size aittir. Sorun olursa yorum yapınız elimizden geldiğince yardımcı olalım. Bir hatamız varsa affola pek konu açan biri değilim vesselam.
Bunuda bi deneyin derim.

Crazyman037

Üye
Üstat eline diline sağlık, o kadar güzel anlatmışsın ki, işlemin ikinci kez tekrarı bile olmadı. GM dp+ rootlamak bu kadar olamaz dedim ama oldu. Teşekkürler.

r21orcvx

r21orcvx

Üye
d

Son düzenleme: