Discovery 2 ve Plus Hatta Tüm Cihazlar için Güvenli Root

Sponsorlu Bağlantılar

98farom98

98farom98

Üye
Kardeşim Z2 içinde olurmu?

elmacıadam

elmacıadam

Üye
Bu programla hangi cihazları root layabiliriz ?:rolleyes:

98farom98

98farom98

Üye
Kardeşim Z2 içinde olurmu?
Tam cihaz listesini bilmiyorum ama android 4.4.2 sürümüne kadar tamamını rootluyor yanılmıyorsam. Denemenizde bir zarar yok şu ana kadar denediğim tüm cihazları rootladı.
:tşk:cevap için :oke:

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Unroot yapıp güncellemeyi alabilen var mı? Ona göre yükleyeceğim de. :)

maktama

maktama

Üye
Anlatımda "rootu kaldırmak için(unroot için) re-root'a basın" denmiş. Re-root 'tekrar rootla' demek, rootlama işleminin baştan tekrar edimesi yani. Rootu kaldırmak (Un-root) için alttaki "un-root" seçeneğinin kullanılması gerekmez mi?

Yoksa programın ingilizceye çevirisinde mi hata var, re-root tuşu rootu kaldırıyorsa yerine un-root yazması gerekir.

Programı kurmadım, kullanmadım, sadace mantık yürütüyorum.

metalshops

metalshops

Üye
    Konu Sahibi
Anlatımda "rootu kaldırmak için(unroot için) re-root'a basın" denmiş. Re-root 'tekrar rootla' demek, rootlama işleminin baştan tekrar edimesi yani. Rootu kaldırmak (Un-root) için alttaki "un-root" seçeneğinin kullanılması gerekmez mi?

Yoksa programın ingilizceye çevirisinde mi hata var, re-root tuşu rootu kaldırıyorsa yerine un-root yazması gerekir.

Programı kurmadım, kullanmadım, sadace mantık yürütüyorum.
Konuyu gece açtığım için dalgın olduğumdan yanlış yazmışım Un Root kaldırma işlemidir. Bilgilendirme için teşekkürler düzenledim konuyu.
farklı bir forumdan yapmıştım

Sizin konuyu takip ediyorum root yapılmadan sistem yedeği almakla ilgili bir yöntem var forumdananım'da ordaki arkadaşla iletişime geçtim cevap gelirse döneceğim size.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
maktama

maktama

Üye
memo4535

memo4535

Üye
Orjinalin yedegi varsa yukliyelim eger guncelleme alamicaksak

metalshops

metalshops

Üye
    Konu Sahibi
Emeğine sağlık ama unroottan sonra güncelleme yapılmıyor en azından bende böyle
Sistemde kalıntı dosya kalıyor çare yok
Orjinal herşey recovery falan ama rootlu diyorr

Buyrun FD' de orjinal rootsuz rom paylaşılmış . Orjinal recovery ile bir yüklemeyi deneyin derim. Hafıza kartsız modeli kullanıyorsanız nasıl yapacağınızı bilemiyorum. Telefon hafızasını cwm görmüyor bildiğim kadarıyla.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
tek tek fotografları falan yedekleyip factory reset yapacam çare yok

Senin paylaştıgın rootu yapmıştım telefon brick olmuştu garantiye gönderdim yaptılar geri gönderdiler şimdi bunu yaptım sonra unroot yaptım sorun yok şuan
Telefon niye brick olsun yanlış yapmışındır ben 3,4 kez yaptım orjinal recoveryi de custom olanıda değiştirdim sorun olmadı recovery custom olunca zaten bide supersu zipi flashslıyorsun bitiyor..

memo4535

memo4535

Üye
Arkadaslar burayi hortlattim ama.ben daha telefon garantiden geldiginde burdan root atmistim sonra ayni sekilde unroot yapmistim.belki i-root tam bi temizleme yapiyodur.o yuzden guncellemeyi bekliycem ben eger guncelleme alirsam en iyi root bu olur.

• Beğen
Tepkiler: metalshops, caneira07 ve YaşlıTaşCocuk54
Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Kim olduğunu hatırlayamadım da birisi bu bu programla root ve unroot yapıp güncelleme alamadığını söylemişti.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Öyledir zaten sonuçta supersu yükleniyor