Discovery 2+ root askere yardım

Sponsorlu Bağlantılar

capcupaga

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 2+ root askere yardım
Arkadaşlar Şırnak Beytüşşebap ta askerim Discovery 2+ telefon aldım root atmak istiyorum ama bilgisayar bağlantısı kuramıyorum farkında sini dır root artabileceğim bi yöntem varsa yardımcı olabilir misiniz acaba

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

capcupaga

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bu konuda i root programı kullanmak gerekiyo PC lazım bunun için de benim öyle bi imkanim yok

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bu cihazı rootlamak için pc şart başka türlü olmaz

capcupaga

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 1 rootlarken mobile uncle tool ile yapmıştım ama bunda ise yaramadı PC siz bununda vardır bi çözümü elbet yokmu bileb

capcupaga

Üye
    Konu Sahibi
şırnağın ortasında bide askeriyede :)

memo4535

memo4535

Üye
Aslinda bu konuyu arastirmak lazim mutlaka vardir bi cozumu bi mt6592 root diye arastirin cikar bikac sey

capcupaga

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim içeriye sokması o kadar da zor değil telefonu ama PC bulması senin zannettiği kadar kolay değil iste

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
kardeşim içeriye sokması o kadar da zor değil telefonu ama PC bulması senin zannettiği kadar kolay değil iste
Asteğmen olunca kolay oluyor, herkesi kendim gibi sanıyorum sende haklısın :oke:

• Beğen
Tepkiler: capcupaga

faruk26kuraf

Üye
kingroot官网_一键ROOT工具_ROOT权限获取_安卓最好用的ROOT工具 buradan indir kur telefona root de iste bu kadar soruluk sana aittir

capcupaga

Üye
    Konu Sahibi
kardeş verdiğin program root yaptı gösteriyor fakat root olmuyor malesef

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
super yu yükle öyle dene

faruk26kuraf

Üye
Bak kardeş root explorer yükle ve verdiğim programı yükle oda olmaxsa es dosya yöneticisini yükle araçlarda robot gezginini aç ondan sonra istediğini yap ama önce root programı ni kur rootla

memo4535

memo4535

Üye
Faruk discovery 2 bu rootluyor mu

faruk26kuraf

Üye
Dene bence
Bilgisayarsız discovry KitKat ı rootladı onuda rootlar

capcupaga

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sadece o program root yaptı gösteriyor ama root olmuyor denedm root explorer ile mobile uncle tool ile flan
denedm kardeş rootlamadi :(