GM Discovery 2 Discovery 2 [Rom, Recovery, Root, Güncelleme]

Sponsorlu Bağlantılar

yaytas

yaytas

Üye
Discovery 2 için twrp den flashlanabilen orjinal rom zip haline getirilmiştir, başarılı birşekilde kuruluyor , 2+ plus da çalıştı denedim ayrıca plus için yapmya çalışacağım

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
yüklerken normal rom kurar gibi yükleyeceğiz onu biliyorum ama data yı silmeden yüklesem sorun çıkarmı ki? normalde çıkmıyor ama cm12 den geçicem şimdi ve root varmı bunda

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
yüklerken normal rom kurar gibi yükleyeceğiz onu biliyorum ama data yı silmeden yüklesem sorun çıkarmı ki? normalde çıkmıyor ama cm12 den geçicem şimdi ve root varmı bunda
Bence temiz kurulum yap kalıntı dosya kalmasın, rom rootsuz bu arada

• Beğen
Tepkiler: yaytas
@ramcoo1

@ramcoo1

Üye
hocam herşey süper de telefon çekmiyor çekim yok :( yani çarpı işareti var çekim yerinde sim kartı okuyor ama çekmiyor sorunu nasıl çözebiliriz yardımcı olursanız süperolur

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
hocam herşey süper de telefon çekmiyor çekim yok :( yani çarpı işareti var çekim yerinde sim kartı okuyor ama çekmiyor sorunu nasıl çözebiliriz yardımcı olursanız süperolur
imei yi kontrol et, sorun yoksa mobil aglari yanliz 2G sec, bulundugun yerde 3g cekmeyebilir

• Beğen
Tepkiler: @ramcoo1
palerick

palerick

Üye
allah razı olsun hocam :D

sebo7

sebo7

Üye
beyler root nasıl kaldırıyorduk ? garantiye göndermem lazım hoperlor gitti telefonda

sebo7

sebo7

Üye
ozamanda anlaşılıyor diye biliyorum ben mi yanlış hatırlıyorum :S

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
es dosya yöneticisiyle verileriyle alınan yedek nasıl geri yükleniyor bilen varmı ?

sebo7

sebo7

Üye
ya bu super su guncellemiyor tekrar rootladım yine olmadı nasıl yapıyorduk onu

burakss19

Üye
Oldu yaptım orjinal recovery ye geçtim telefonun her yeri bozuldu garantiye göndercem ama anakartını nasıl yakarım diye düşünüyorum gmd 2 plus

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Oldu yaptım orjinal recovery ye geçtim telefonun her yeri bozuldu garantiye göndercem ama anakartını nasıl yakarım diye düşünüyorum gmd 2 plus
Twrp ile herşeyi sil , orjinal recoveryi flasla sonra flash tool ile format at.Cihazda açılmaz imei de gider böylece :oke:

Sofokosyan

Sofokosyan

Üye
SP Flash Tool ile TWRP yüklemeye çalışırken dediklerinizi yapıyorum ama telefonu bilgisayara bağlayınca yükleme başlamıyor ne yapmalıyım acil yardım

cengizcoskun

Üye
Merhaba gm d2 cihazima custom recovery yukleyemiyorum . cihazi pc den flashlayinca cihaz pili bitene kadar acilmiyor.
Flashfy veya mobiluncle ile mobil uzerinden yukleniyor ama recoveryde acilmiyor
Cihaz rootlu ..
Dikkatimi ceken revovery ye girmek icin pover + ses acma tus kombinasyonuyla ekran kararip normal olarak basliyor
Ama pover + ses kisma ile çince bir recovery gibi bir ekran aciliyor ve saniyorum orignal recoveri bu cihaza alcatel romu atmak istiyorum ve gercekten yarfima ihtiyacim var

BuluT 23

Üye
Flash Tool ile yükleme yaparken brom error : s_com_open_port_fail (1013) hatası alıyorum

akfslgn

akfslgn

Üye
Konu hakkında önerisi, isteği, sorusu olan varsa yazabilir.
Merhabalar.. benim tel discovery 2 yurtdışı cihazı acaba bu romları yükeyebilirmiyim, ya da bu romlar bu cihazda denendimi?

Üst Alt