GM Discovery 2 Discovery 2 [Rom, Recovery, Root, Güncelleme]

Sponsorlu Bağlantılar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Hayırsever biri plusın stok romunun twrp ile custpackın yedeğini alıp bana atabilirmi.(3dosya olacak)

FazLee

Üye
splash toolda yazılım yüklerken her defasında yarıda kalıp yazılım yüklenmiyor neticesinde telefon açılmıyor bunun bi çözümü var mı

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
splash toolda yazılım yüklerken her defasında yarıda kalıp yazılım yüklenmiyor neticesinde telefon açılmıyor bunun bi çözümü var mı
Farklı pc ve kablo ile dene

Berke1589

Üye
Merhaba ben telefona rom yuklemek icin ingilizce olan twrp indirmek istiyorum gerekli recovery.img indirdim sonra mobile uncletools indirdim actim (telefon rootlu) recoveriye tikliyorum japonca seyler yaziyor baska hicbirsey yok yardim edermisiniz lutfen

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Recovery.img dosyasını hafizaya atcan klasör içinde olmayacak, /sdcard/Downloads yerine /sdcard.
dizininde olması lazım, sonra Uncle Tools ile recovery'ye tikla orda recovery.img yazar ordan yapacaksın

Berke1589

Üye
Sagol oldu

xvoldemortx3

xvoldemortx3

Üye
hocam birşey sorcam rom attıkdan sonra telefonun altdaki fiziksel dokunmatikler çalışmıyor ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye

Legomoon

Üye
orjinal rom yüklerken 5-2-2 bas yazmışsın 5 de factory reset var ben gene de 5-2-2 yaptım açılmıyo telefon yüklenmedi birşey

Furkan.Tuna

Üye
Sa arkadaslar ben telefonu servise yollucam orjinal yedegi falan yaptim suan tek sikintim acilis videosu eski romun videosu bana onun orjinalini atarmisiniz telefonu rootlu olan bi arkadas bootanimasyonu un yedegini alip atatsa sevinirim yapmayi bilmeyip ysrdim etmek isteyenlere nasil yapicaklarini falan anlatirim. Acil yardima ihtiyacim var yardim ederseniz sevinirim

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
SP_FLASH_TOOL ile geri yüklediysen açılış animasyonu stock olur. Hangi Stock Rom'u yükledin sen?

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

Furkan.Tuna

Üye
Buradaki yedegi
Sp tool ile nasil yapabilirim

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Discovery 2 için twrp den flashlanabilen orjinal rom zip haline getirilmiştir, başarılı birşekilde kuruluyor , 2+ plus da çalıştı denedim ayrıca plus için yapmya çalışacağım

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: yaytas ve TheLosT.PG
Teknojix

Teknojix

Üye
Öldü mü kaldımı belli değil en son 9 mayıs ta giriş yapmış foruma :D

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Yeni ana konu açacaktım fakat, konu açarken hata oluştu, en son Düzeltiyolardı ne oldu bilmem.

Üst Alt