GM Discovery 2 Discovery 2 [Rom, Recovery, Root, Güncelleme]

Sponsorlu Bağlantılar

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
4.4.2 AOSP rom çıktığındna beri stock rom'a geri dönmedim, size bende aynısı öneririm, Discovery 2'nin stock rom'u hala düzgün çalışmıyor, daha iyi birşey istiyorsanız kesinlikle stock rom kullanmayın. yeni güncelleme gelene kadar CM veya AOSP romlarla takılın sizi stock romdan daha iyi idare eder, Şuan Alcatel'in Lollipop romunu ve CM'nin 4. versiyonunu bekliyoruz onlardan biri çıksın, onunla devam etcem
419 Fraud hakkında bilginiz var mı?

• Beğen
Tepkiler: yaytas

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Titanium backuptan, recoveryden yüklenmek üzere verileriyle birlikte update.zip oluşturuyorum fakat uygulamalar yükleniyor ama verileri yüklenmemiş olarak açılıyor cihaz.Önerisi olan varmı ?

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Normal birşey değil mi? benim bildiğim veriler yedek alınmıyor, sadece uygulamalar, .apk olarak diye biliyom

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
yaytas

yaytas

Üye
4.4.2 AOSP rom çıktığındna beri stock rom'a geri dönmedim, size bende aynısı öneririm, Discovery 2'nin stock rom'u hala düzgün çalışmıyor, daha iyi birşey istiyorsanız kesinlikle stock rom kullanmayın. yeni güncelleme gelene kadar CM veya AOSP romlarla takılın sizi stock romdan daha iyi idare eder, Şuan Alcatel'in Lollipop romunu ve CM'nin 4. versiyonunu bekliyoruz onlardan biri çıksın, onunla devam etcem
419 Fraud hakkında bilginiz var mı?
alcatel in lolipop u çıksa süper olur hocam katılıyorum size

• Beğen
Tepkiler: TheLost72
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Eğer işi olmayan varsa bu recovery'yi yapabilir mi? Benim USB çalışsaydı yapardım ama bozuk :/

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Şu orjinal kamerayı portlayıp paketleyecek babayiğit biri yokmu ya?

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Birşey sorcam ben okulun tabletine Play Store ve Play Services indirdim, fakat İkiside açılmıyor acaba gapps olmadan sadece .apk yoluyla play store yüklemenin bi yolu yok mu?

memo4535

memo4535

Üye
Rootlaman lazim

• Beğen
Tepkiler: TheLost72

surmene

Üye
İyi günler romlar on numara ama bana discovery 2 plus stock rom lazım yada yedegi... elinizde varsa paylaşırsanız sevinirim

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
İyi günler romlar on numara ama bana discovery 2 plus stock rom lazım yada yedegi... elinizde varsa paylaşırsanız sevinirim
Rom bôlümünde Twrp yedek paylaştım ama bazı cihazlarla uyumsuzluk gôsterdi bi dene derim :oke:

surmene

Üye
denedim şuan faild veriyoo şimdi napcaguk :))

surmene

Üye
discovery 2 plus romu varsa hemen yüklüyim :))

surmene

Üye
imei düzeltecek bi rom varsa olur kabulum:))

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Eğer sorunuz varsa daha hızlı cevap almak için ve konuyu daha temiz tutmak için Discovery 2 kullanıcıları için WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz;
WhatsApp Grubu - MaxiCep

Üst Alt