GM Discovery 2 Discovery 2 [Rom, Recovery, Root, Güncelleme]

Sponsorlu Bağlantılar

-LazKopaT61

Üye
Şuanda bnmkide en son sürün ancak genede devam edio dokunmatik problemi
Bunu bir deniyimde olmassa snn yedeği atabilir misin

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Şuanda bnmkide en son sürün ancak genede devam edio dokunmatik problemi
Bunu bir deniyimde olmassa snn yedeği atabilir misin
Ok.
Online oyunlarda sorun var demişsin. İnternet yavaş veya işlemci kasıyor olabilir.

-LazKopaT61

Üye
hayır öyle bir kasma değil tuşlara basınca ekran mallaşıo sallanıo yani basılı tutunca öle e çoğu oyunda da basılı tutma var nese denicem şimdi inşallah olucak.

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
hayır öyle bir kasma değil tuşlara basınca ekran mallaşıo sallanıo yani basılı tutunca öle e çoğu oyunda da basılı tutma var nese denicem şimdi inşallah olucak.
Hocam o sorun bende de var ve sadece beyaz telefonlarda oluyor. Beyazların ekran daha değişikmiş siyaha göre. Alcatel romunda da devam ediyor sorun. Ben telefonu bu şekilde kabullendim maalesef. :'(

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Benimkide beyaz ama plus bir sorun yok şans işi biraz

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Beyaz telefon, çift hatlı, dokunmatik sorunu hiç olmadı

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Bu Alcatel romunun artıları varmı? Ben konuya eklemek için yükledim sonra kurcalamadan orj yukledim.

-LazKopaT61

Üye
Bu Alcatel romunun artıları varmı? Ben konuya eklemek için yükledim sonra kurcalamadan orj yukledim.
snn romda sıkıntı yoksa paylaşabilir misin minecraft apk indirip düzgün çalışıosa sende öle bir problem yok demektir

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Benim ROM ile konudaki farklı değilki şuan konudaki orj ROM yüklü bende.

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Benim telefon 1 kez değişti, 1 kez de ekran değişti. Ayrıca serviste 2 kez yazılım atıldı ama bu dokunmatik sorunu düzelmedi. Boşuna uğraşma kardeşim bozuk telefonu piyasaya sürmüşler. Cihaz yeniyse iade etmeye çalış.

• Beğen
Tepkiler: jeosalih
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:oke: ben talep etmiştim ama reddedilmişti

• Beğen
Tepkiler: jeosalih ve caneira07
jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Ben pek bir artı göremedim. Aksine performans daha düşüktü.
Zaten en iyi ROM orijinal olan bence. Her ay güncelleme geliyordu bu tele Şubatı atladılar. Akıllı jestler ve tema desteği süper olur misal
Discovery 2 TWRP 2.8.5.0 Recovery (Türkiye'de İlk) başlığı az önce eklenmiştir. TWRP en son sürümdür ve kendi telefonumda çalıştığı denenip ekran görüntüsü ie kanıtlanmıştır:)

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
türkçe yapılması zor olmasa gerek neyse

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
İngilizce farkettin mi? :) Çince değil. 4PDA rus sitesine üye oldum. çat pat ingilizce ile recovery, rom yüklüyoz yaranamıyoz yaw:)
Hemen yanlış anlama hocam senin için demedim, bilen biri olsa yapar demek istedim

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Denemek isteyen varsa 4.4.2 fakat android l portlu rom var. konuya eklemiyorum çünkü denenmedi. xposed modülleri de çaslıyormuş.
Yeni Yüklenen TWRP recovery menüde otg çalışıyor. Yani kaza ile tel brick olsa bile otg ile yedeği telefon hafızasına atıp yüklenebilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
sebo7

sebo7

Üye
ben garantiye gönderirken dokunmatik bazen algılamıyor da demiştim. ancak garantiden geldi hala aynı sıkıntı var. oyun oynarken ilk başta sorun nüksediyor tuş kilidine alıp tekrar açtığımda sıkıntı gidiyor. sorun yazılımla düzelebilir bence ama malesef telpadan bi umudum yok :S

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

Üst Alt