Haber Dinamik Kilit Ekranı Uygulaması Yayınlandı! (512 MB RAM destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

PureFood

PureFood

Üye
Ben kaldırmaya kıyamıyorum ki ya. Çok güzel çünkü :D

• Beğen
Tepkiler: emz

kahraman333333

kahraman333333

Üye
ben gayet memnunum geçenlerede hayırlı olsunben gayet memnunum geçenlerede hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: windman1981
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Valla ben kaldırdım ve şarja gözle görülür artısı oldu. Birde telefonda ufak tefek tek tük tutarsızlıklar vardı kayboldu.
Ama finali yayınlanırsa balıklama atlarım. :)

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
YkPkY

YkPkY

Üye
aynen bende öyle yaptım ve yaparımbu ne ya,ben tabletle göndermedimki.920 ile yazdım internet explorerden :D

meneleos

Üye
620 de denedim anasını ağlattı telin. Tuş kilidini açarken takılıyordu uygulamayı kaldırdım teli kaç kez kapadım açtım ama takılma geçmiyor kaldı resmen o halde

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
620 de denedim anasını ağlattı telin. Tuş kilidini açarken takılıyordu uygulamayı kaldırdım teli kaç kez kapadım açtım ama takılma geçmiyor kaldı resmen o halde

Ayarlardan "çocuk odası" açık hale getirip geri kapalı yapın.

emz

emz

Üye
Ayarlardan "çocuk odası" açık hale getirip geri kapalı yapın.

Abi aynı öneriyi iki sayfada bir yazıyoruz :) Buna bir çözüm. Böyle olmuyor. Birde bir sorsanız bu uygulama ne kadar daha beta olacak? Sizler öğrenirsiniz;)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA İMZA ---> DANDROİDCİLER !!!! )]

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Abi aynı öneriyi iki sayfada bir yazıyoruz :) Buna bir çözüm. Böyle olmuyor. Birde bir sorsanız bu uygulama ne kadar daha beta olacak? Sizler öğrenirsiniz;)

Hemen Rudy'e bi mail atalım takıldığı yer varsa yardım ederiz falan :)

• Beğen
emz

emz

Üye
Hemen Rudy'e bi mail atalım takıldığı yer varsa yardım ederiz falan :)

Aynen. Testler falan Yardım ederiz. Bir işe yararız.

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
suyunsesi

suyunsesi

Üye
İngilizcesi olan arkadaşlar şu Rudy e bi el atıverin gaari. Türk vatandaşının elinden hiç bir sorun kaçamaz gaari deyivirin :P

• Beğen
4MaGuS

4MaGuS

Üye
İngilizcesi olan arkadaşlar şu Rudy e bi el atıverin gaari. Türk vatandaşının elinden hiç bir sorun kaçamaz gaari deyivirin :P
twiteerıdan yazdım ben ama gördümü falan bilmiyorum pek twitle aram yokta meil falan varsa elinizde direk öyle yapalım isterseniz olan varsa atarmı

Üst Alt