digiphone jar acmıo

Sponsorlu Bağlantılar

azapvakti

Üye
    Konu Sahibi
digiphone jar acmıo
digiphone dg67 jar dosyasını açmıo bi yardım

abandonware

abandonware

Üye
açamazsın boş yere uğraşma. ah keşke çin mali alacağına samsung star 3 filan alsaydın.

gocadayi

gocadayi

Üye
aynen wifi üzerinde samsuglar 2. el 250 civarı bulunuyor.

furcin

furcin

Üye
bazı jarları açar bazılarını açmaz çin malı cihazlar öyledir aga

HakanLJ

HakanLJ

Üye
bende kullandım bi ara açmaz ugrasma . o fiyata daha iyi telefon alabilirdin ben sonradan kafamı taşlara vurdumda değiştirdim :vur:oke:

Efsanearda05

Üye
Bak sımdı bendede oldu aynısı. Usb kablosunu bılgısayara tak dırek hafıza kartına usb kablosuyla o zaman oluyor. Ama desteklemıyor ıse soru ısatetı gosterır. Sakın hafıza kartını cıkatıp bılgısayar takıp atma usb kablosuyla at ...

balabanya

Üye
en iyisi ve sağlamı telefoncuya götür işi ustasına bırak ama tv güzel arkadaş getiriyor hergün izliyoruz .d dijifon lalalalalla .d

bykarizma58

Üye
Arkadaşlar dg66 telefoncuya götürsem java atıyolarmı bide sms yazaken klavye harfleri çok küçük onları büyüte biliyozmu

isa_hamza

Üye
ben de de aynı sorun ,çinlilerin kurbanı olduk beya :), hiç olmazsa opera mini yukliyebilseydik.

Baskentliia

Baskentliia

Üye
benim eski tlf digiphone idi bende çalısiyordu

by-pegasus

Üye
çinlilerin yapmadıkları şey yok ama hepsi adi mal :vur:

Baskentliia

Baskentliia

Üye
dosya uyumsuzdur yoksa jar açar

mobil hack

Üye
arkadaşım digiphone güzel bir firma ama tek ssorunu bazı uygulamaları acmyo more stadion diye bir uygulama var onun açtıkları nı açar sadece ben en çokk çin malı tel lerle uğraşıyorum şimdide digiphone k700 kullanıyorum oda ii java işletim sisteminin android görünümü dg67 de kullandım oda güzel 2 yıl kullandım memnundum 9.kattan aşağı düşünce ekranı çatladı

Üst Alt