Digiphone DG67 Klavye Büyütme ?

Sponsorlu Bağlantılar

tyurs

tyurs

Üye
    Konu Sahibi
Digiphone DG67 Klavye Büyütme ?
Arkadaşlar telefonun klavyesi çok küçük msj yazarken çok zorlanıyorum onu büyütme ayarı yok sanırım ama bunun başka bi yolu var mı güncelleme vs. Yardımcı olursanız sevinirim..

kolyoskolyos

Üye
iPhoneSMS Midlet Suite
programı klavyeyi 3 misli büyütüyor.Ama umarım senin telde çalışır.Java programıdır ve jar uzantılı dosyadır.Çin malı tellerde falan çalışır.Telefona at tıklayınca yükle seçeneğinden kur.Mesaj yazabilirsin ama gelen mesajlara bu programla cevap veremiyorsun.Daha doğrusu veririsin de hep programı çalıştırıp sonra msj atmak zorundasın.Yanıtla seçeneği yok yani.Ben da araştırıyorum.Bence yakında bu sorun çözülür.Yukarıda adını verdiğim programı internette bulabilirsin.

cinemaker

Üye
Ya arkadaşlar bu ne programmış ya google de aramadığım site yok. program hiç bir yerde yok. Ben mi bulamıyorum acaba. elinde olan varsa paylaşabilir mi . Teşekkürler.

kaya_0101

Üye
iPhoneSMS Midlet Suite
programı klavyeyi 3 misli büyütüyor.Ama umarım senin telde çalışır.Java programıdır ve jar uzantılı dosyadır.Çin malı tellerde falan çalışır.Telefona at tıklayınca yükle seçeneğinden kur.Mesaj yazabilirsin ama gelen mesajlara bu programla cevap veremiyorsun.Daha doğrusu veririsin de hep programı çalıştırıp sonra msj atmak zorundasın.Yanıtla seçeneği yok yani.Ben da araştırıyorum.Bence yakında bu sorun çözülür.Yukarıda adını verdiğim programı internette bulabilirsin.
bu programı bende bulamadım soyleyen arkadas da varsa atabılır mı?

erentopak

Üye
bu program nerede acaba

power333

Üye
programı denedim ama işte her seferinde olmuyor mesaj geldikdn sonra java dan açmak ondn sonra göndermek gerekiyor bence uğraşılmaz kullanışlı deil yani

Üst Alt