[Dickson] Tweetian v1.08(2) Nokia Belle Signed (Resmi Türkçe & Türkiye Gündemi)

Sponsorlu Bağlantılar

gardi

gardi

Üye
yok profil sayfasına giderken hata vermeye başladı veya başka bir sayfaya tıklayınca ana sayfada vermiyor akış devam ediyor.

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
yok profil sayfasına giderken hata vermeye başladı veya başka bir sayfaya tıklayınca ana sayfada vermiyor akış devam ediyor.
bikaç gündür aynı hata bende de var

mrtcn123k

Üye
bende 2 gündür var bu sorun. yapımcıya mention atıyorum da ilgilenmiyo. en son zaten "artık tweetian'ı güncellemiyicem" demişti.

• Beğen
Tepkiler: gardi
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi

uygulamada sıkıntı vardır o zaman.elimde symbian cihaz olmadığı için deneyemiyorum malesef

• Beğen
Tepkiler: gardi

Abstract_Loco

Üye
tweetian artık çalışmamaya falan mı başladı . Profile girmiyor başka profillerede girmiyor sadece zaman akışı birde gündem etiketlerine giriyor. Başka sıkıntı yaşayan var mı ?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi

burada yeni versiyon yayınlanmış.yükleyebilirsiniz..konuyu da güncelliyorum..

• Beğen
Tepkiler: recco., İbrahimTR ve Abstract_Loco
İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
tweetian artık çalışmamaya falan mı başladı . Profile girmiyor başka profillerede girmiyor sadece zaman akışı birde gündem etiketlerine giriyor. Başka sıkıntı yaşayan var mı ?
öyle bi sıkıntı var ve düzeleceye benzemiyor

burada yeni versiyon yayınlanmış.yükleyebilirsiniz..konuyu da güncelliyorum..
:tşk: yeni farkettim yorumu. sorun düzeldi :)

interka

interka

Üye
teşekkürler sorun düzeldi

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim dostlar :) symbian ı bıraksamda symbian beni bırakmıyor :) yardıma devam.

• Beğen
Tepkiler: İbrahimTR

Abstract_Loco

Üye
gündem değişmez oldu aynı sorunu yaşayanlar var mı ?Hocam bi yardım etseniz aynı sorunu yaşayan var mı başka yoksa benden kaynaklı bir durum mu bu ?

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
gündem değişmez oldu aynı sorunu yaşayanlar var mı ?Hocam bi yardım etseniz aynı sorunu yaşayan var mı başka yoksa benden kaynaklı bir durum mu bu ?
1.8.3 kuracan. Senin yorumun hemen üstünde paylaşılmış

Abstract_Loco

Üye
1.8.3 kuracan. Senin yorumun hemen üstünde paylaşılmış

bende de o kurulu zaten hocam. Bir hafta falan gündem hep takılı kaldı yeniliyordum ama değişmiyordu, sonradan düzeldi anlamadım bende.bu sürümde iptal oldu sanırım hocam hiç bi giriş olmuyor sunucu bağlantı hatası diyor yeni sürüm falan mı çıktı acaba yoksa tweetianın fişini mi çektiler :(

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
dediğin gibi fişi çekildi malesef.. dns ile girebiliyoruz pc den şu an..

Abstract_Loco

Üye
ben bozukluk tweetianda sandım ama galiba twitterin fişi çekilmiş :) dicksona twit atmıştım geri sildim sonra elamanın suçu yok sanırım :D

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
beyler mobilden opera mini ile girmeye devam edebilirsiniz pcden de dns değiştirerek

Ahmet_Selim

Ahmet_Selim

Üye
bu uygulamaları kullanmayacaksak olmlarının ne yararı var ki :(

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
modeminizde dns değiştirin ve kullanmaya devam edin wi-fi üzerinden.. 3g ile tek çözüm şimdilik nokia xpress

Üst Alt