[Dickson] Tweetian v1.08(0) Symbian^3 Signed (Resmi Türkçe & Türkiye Gündemi)

Sponsorlu Bağlantılar

4evernokia

Üye
nokia x6 ile uyumlu mu?

olcur

Üye
neden bende herhangi Bir kullanıcı profiline girince Hata verip açmıyor?

4evernokia

Üye
twitter uygulamasında hata vermeye başladı hiç açılmıyor ayrıca güncellemeleri yaparken download failed yazıyor

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Gravity hic calismiyor tweetian ise bu aralar resim yuklemede sorun cikariyor

4evernokia

Üye
gravity foursquareda düzgün çalışıyor bi tek ondada birinin profiline gidemiyorsun galiba

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
gravity foursquareda düzgün çalışıyor bi tek ondada birinin profiline gidemiyorsun galiba
Gravity'nin Fousquare'da tek eksik yönü zaten bu. Check-in yaptığında mekanda kimlerin olduğunu göremiyorsun ve profillere bakamıyorsun. Amaç sadece check-in atmaksa Gravity rahatlıkla bu işi görür. Profillere bakıp arkadaşlık falan yollamak istiyorsan kendi uygulamasını yükle. Mağazada ve sitede mevcut. Gravity Twitter'da sorunlu biraz. Takipçi ve takip ettiğin kişileri göstermiyor. DM de atamıyorsun. Tweetian da artık güncellenmiyor maalesef

• Beğen
Tepkiler: merveeğ

4evernokia

Üye
kendi uygulamasını yükledim ama giriş yapa bastıktan sonra hata veriyor çalışmıyor

• Beğen
Tepkiler: şugar_klavyeci

4evernokia

Üye
arkadaşlar gravity foursquareda hata vermeye başladı Yeni güncelleme gelmiş galiba onuda yükledim ama hala hata veriyor

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Gravity Foursquare'da hata veriyor. Telefonu flashladıktan sonra uygulamaları yeniden yükledim ama yanlış olabilir diye bir kez daha denedim sonuç olumsuz.

• Beğen
Tepkiler: merveeğ

tugbaay03

Üye
ben yükledim ama baglantı hatası alıyorum üstelik internet baglantım sorunsuz

4evernokia

Üye
Yok abi symbian bitti ya

Üst Alt