Devrimm Nokia C601 Android 2.1 Portt etttim.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre

Üye
sazan.avı

codern

codern

Üye
boylelerini alip sen portlatacaksin aslinda bak bklm bidaha boyle seyler.yapabiliyorlar mi
adam burda mesajlari okuyor foto atamiyor nerde hani

uzmanwebmaster

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kusura bakmayın bugünden. beri telefoncudaydim.Telefon la oynarken bir anda görüntü gitti telefoncular 9 da açılıyordu bekledim...

telefonun goruntu veren kismi yanmis dedi.Masraf 100 tl diyince 2.elini sordum oda 150 tl imiş ne yapayim eve döndüm.Ancak benden bu kadar arkadaşlar sonunda zaayiyat verdim ancak son aşamadaki dosyaları isterseniz paylaşabilirim.Veya bir ekip kurariz ,,, çok moralim bozuldu yorumlarida gorunce :( ekran alintisi cekmeye firsat olmadi ne yapayim.istediğiniz bir konu varsa yardimci olabilirim.Anladimki nokianin kullandığı düşük ramler grafikler androidi kaldirmiyor.Ancak arkadaşin dediği gibi 808 pruview kaldirir hemde donanimlari az hemen rom yapilir.
Teşekkür ediyorum kardeşlerim hepinize desteğiniz için. Elimde şuan tel yok olanda yandi iste eğer. geçerse tekrar kalfigim yerden devam edicem...

PriZm

PriZm

Üye
Yüzyılın trollemesi.

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer ve Mesut Aktaş
codern

codern

Üye
sormasi ayip simdi tel yoksa elinde mesaji nasil mobilden gonderiyorsun

• Beğen
Tepkiler: mc1137

Emre

Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın bugünden. beri telefoncudaydim.Telefon la oynarken bir anda görüntü gitti telefoncular 9 da açılıyordu bekledim...

telefonun goruntu veren kismi yanmis dedi.Masraf 100 tl diyince 2.elini sordum oda 150 tl imiş ne yapayim eve döndüm.Ancak benden bu kadar arkadaşlar sonunda zaayiyat verdim ancak son aşamadaki dosyaları isterseniz paylaşabilirim.Veya bir ekip kurariz ,,, çok moralim bozuldu yorumlarida gorunce :( ekran alintisi cekmeye firsat olmadi ne yapayim.istediğiniz bir konu varsa yardimci olabilirim.Anladimki nokianin kullandığı düşük ramler grafikler androidi kaldirmiyor.Ancak arkadaşin dediği gibi 808 pruview kaldirir hemde donanimlari az hemen rom yapilir.
Teşekkür ediyorum kardeşlerim hepinize desteğiniz için. Elimde şuan tel yok olanda yandi iste eğer. geçerse tekrar kalfigim yerden devam edicem...
sağlık olsun.

• Beğen
Tepkiler: uzmanwebmaster

uzmanwebmaster

Üye
    Konu Sahibi
sormasi ayip simdi tel yoksa elinde mesaji nasil mobilden gonderiyorsun
sabahta mobilden giriyordum kardeşiminkinden lg si var rahat oluyor onun için. bir sıkıntı. mi vardı. kardeşim ?

codern

codern

Üye
oylesine sordum

• Beğen
Tepkiler: uzmanwebmaster
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Sen git işlemci flaşla kardeş :)

asigsasi

asigsasi

Üye
konu :locked2:

• Beğen
Tepkiler: 19_03A, ByEmre221, omer.talha ve 2 diğerleri
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt