Devrimm Nokia C601 Android 2.1 Portt etttim.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uzmanwebmaster

Üye
    Konu Sahibi
Devrimm Nokia C601 Android 2.1 Portt etttim.
merhabalar arkadaşlar,

şu an saat 04.59 ve 29 haziran 2015

symbian bootloaderında bulduğum açığı yakalayarak elimde bulunan 2.1 android sürümü yükledim.

Donanimlari tanıtmak ve kernel paniği yaratmak için 2 ay boyunca uğraştım.Her şeyi denedim,linux desteği olmadığı için işlemci flash lama hep basarisiz oluyordu.Ancak işlemcideki kodlarla oynadim.javayi felan kurcaladim bir şekilde androidi desteklemesi için kombine kodlama yaptim.350 kez flaslama yaptim kernel paniği yaratmaya çalıştım sonundaaaaaa olduuuuu.

Kernel paniği yarattım.Kendini yeniden yüklemeye ihtiyaç duydu ve ardindan android port ettim .

Gelellim ilk gözlemeeeeeeee :)

çook kasiyor telefon ayrica şu çift flaşı yakamadım 2.flaşta sorun çıkıyor.

-Android market çalışıyor
+birçok uygulama

çok. eksik ve hata var suan ancak androidi symbian a port etmek bir türk. olarak gurur verici.

Sürümü stabil hale getirdikten sonra ilk fotoğrafları paylaşmayı düşünüyorum .
gözümü açamıyorumm.

Artik SYMBIAN YUKLU TELEFONLARA ANDROID YUKLEYEBILIRIM tabii ki donanımları tanıtarak zaten nokia çoğu akıllı telefonlarinda ayni islemci vs. kullaniyor.

Desteklerinizi bekliyor ve yazilimdan anlayan arakadaşlardan destek bekliyorum.

[email protected] / emrecapan.com adreslerim

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221, sebo7, Mr.Sun ve 1 kişi daha

veliahht

veliahht

Üye
Emeğine sağlık kardeşim...devamını bekliyoruz...

• Beğen
Tepkiler: uzmanwebmaster
Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
Öncelikle sizi tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum ancak birkaç görsel ya da kısa bi video eklerseniz daha dikkat çekici olacağını düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: uzmanwebmaster

uzmanwebmaster

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle sizi tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum ancak birkaç görsel ya da kısa bi video eklerseniz daha dikkat çekici olacağını düşünüyorum
Ekliyecektim ancak çok heyecanliyim şuan ve ayrica telefon çok kasıyor ve ısınıyor.Stabil hale getirip flaslama dosyalarini detayli yazılı ve. videolu a.latimla yakinda paylaşmayı planliyorum işler rast giderse ...:))))

Hasand.

Hasand.

Üye
paylaşta gorelim ama boyle sey suan için imkansız

asigsasi

asigsasi

Üye
Ekliyecektim ancak çok heyecanliyim şuan ve ayrica telefon çok kasıyor ve ısınıyor.Stabil hale getirip flaslama dosyalarini detayli yazılı ve. videolu a.latimla yakinda paylaşmayı planliyorum işler rast giderse ...:))))
konuya 24 saat içerisinde görsel veya video ekleyiniz

iddia etmiş olduğunuz konu gerçekse

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
:ehe :kop2:

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Su anki asamayı yükleseniz biz biraz uğraşsak olmazmı

0343434

0343434

Üye
Ne kadar kassa bile resim yüklemeniz hem kullanıcılar için hem de size destek sağlayabilecek insanlar için bir güven oluşturur ancak bu şekilde sadece lafta kalıyor fikriniz. İnşallah doğrudur ama resim atmanız gerekli bence.

mc1137

Üye
Tester olurum :)

omer.talha

omer.talha

Üye
c6 ya android hee :ehe

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Yarın gider bi 808 alırım.kasma ve ısınma ram'den dolayıdır.808'in ram'i yeter de artar bence

sebo7

sebo7

Üye
:D ses yok

Teknolojihastası

Teknolojihastası

Üye
merakla bekliyoruz :)

crazyoff

Üye
amacın gercek olsaydı sümdiye 10 dan fazla oto koyardın ve o kadar kolaymıs gibi söylüyorsun

blackcemre

Üye
kardes baska bir arkadasta 1.nesil cihazlara symbian belle feature pack 2 yi port ettim dedi hiçbir foto vs. bisey eklemdei ondan sonra da fale olduğu anlasılıdı yani bisey olmayınca insanları bu kadar ümitlendirmeyin
şimdi bir screenshot atın yoksa size hiç kimse inanmayacaktır. Emeğinizi yazık ve birton insanın bedduasını alacaksınız.
kardes baska bir arkadasta 1.nesil cihazlara symbian belle feature pack 2 yi port ettim dedi hiçbir foto vs. bisey eklemdei ondan sonra da fale olduğu anlasılıdı yani bisey olmayınca insanları bu kadar ümitlendirmeyin
şimdi bir screenshot atın yoksa size hiç kimse inanmayacaktır. Emeğinizi yazık ve birton insanın bedduasını alacaksınız.

MaxipmaN

Üye
no ss no güven

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
sırf şu yazıda kullanılan kelimelerden yalan olduğu belli işlemci flaşlama nedir? bana bunu biri açıklasın :D yani ümitlenmeyin takmayın böylelerini :)

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
codern

codern

Üye
yok artik daha neler :D

MaxipmaN

Üye
bakmış foruma hala symbiandan bişeyler bekleyenler var fake bir konu yapıştırıvermiş sabaha karşı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt