Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın

Sponsorlu Bağlantılar

Taha berk demir

Üye
Abi ben denedim cihazım casper VIA m1 oldu

escape-e

escape-e

Üye
Telefonumu açamıyorum olay tam olarak şöyle oldu; telefonuma format attım, gmail hesabımı girerken "Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın" hatasıyla karşılaştım İnternetteki her yöntemi denedim eskiden babam kullandığı için telefonu gmail'ini hatırlamıyor. O yüzden o seçeneği geçemiyoruz. TELEFONA TEKRARDAN STOCK ROM ATICAM FAKAT HATA AYIKLAMASI KAPALI OLDUĞU İÇİN HİÇ BİŞEY YAPAMIYORUM "USB HATA AYIKLAMA" MODUNU AÇMAK İÇİN FARKLI BİR YÖNTEM VAR MI ?
VEYA SİZİN ÖNERDİĞİNİZ HER HANGİ BİR ŞEY ?

YAPTIKLARIM;
-HARD RESET
-ODİN MOD'DAN STOCK ROM YÜKLEMEYE ÇALIŞTIM USB DEBUGGİNG SAĞOLSUN İZİN VERMEDİ.

CİHAZ BÖYLE KALDI

merhaba kardeşim aynı sorunu yazılanlarla çözdüm.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Çoook daha basit bir yöntemi var burayı atlamanın. İhtiyacınız olan tek şey wireless ağı. Dil seçiminden sonra sizden wireless'e bağlanmanızı isteyecek. Bağlandıktan sonra da bu e-posta sorusu gelecek. E-posta giriş bölümü geldiğinde wireless'i yani modemi kapatacaksınız. Eğer farklı bir telefondan ağ paylaşımı yaparsanız daha kolay olacaktır. Kapattıktan sonra herhangi bir gmail adresi girin ve ileri'ye tıklayın. Biraz bekletebilir veya yeniden denemenizi isteyebilir. Birkaç defa denedikten sonra mutlaka bir uyarı verip daha sonra eklemeniz için "Atla" ya da "daha sonra yap" gibi bir seçenek çıkacaktır veya doğrudan size ad soyad sorup devam edecektir. geçmiş olsun

escape-e

escape-e

Üye
Telefonumu açamıyorum olay tam olarak şöyle oldu; telefonuma format attım, gmail hesabımı girerken "Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın" hatasıyla karşılaştım İnternetteki her yöntemi denedim eskiden babam kullandığı için telefonu gmail'ini hatırlamıyor. O yüzden o seçeneği geçemiyoruz. TELEFONA TEKRARDAN STOCK ROM ATICAM FAKAT HATA AYIKLAMASI KAPALI OLDUĞU İÇİN HİÇ BİŞEY YAPAMIYORUM "USB HATA AYIKLAMA" MODUNU AÇMAK İÇİN FARKLI BİR YÖNTEM VAR MI ?
VEYA SİZİN ÖNERDİĞİNİZ HER HANGİ BİR ŞEY ?

YAPTIKLARIM;
-HARD RESET
-ODİN MOD'DAN STOCK ROM YÜKLEMEYE ÇALIŞTIM USB DEBUGGİNG SAĞOLSUN İZİN VERMEDİ.

CİHAZ BÖYLE KALDI

merhaba arkadaşlar bu sorunu şurda anlatılanlarla kesin çözdüm:

wrongroad

Üye
Aralık güvenlik yaması ile bu da kapatıldı

escape-e

escape-e

Üye
yeni video aşağıda

Son düzenleme:
escape-e

escape-e

Üye
konu eski olabilir ama googledan arayıp gelenler olabilir benim gibi, bu videoda anlatılan yöntem ile çözdüm. eski videolarda anlatılan yöntemleri android güncellemesi ile kapatmışlar. bu video ile kolayca çözdüm.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt