Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın

Sponsorlu Bağlantılar

TahaBuyuktas

TahaBuyuktas

Üye
    Konu Sahibi
Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın
Telefonumu açamıyorum olay tam olarak şöyle oldu; telefonuma format attım, gmail hesabımı girerken "Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın" hatasıyla karşılaştım İnternetteki her yöntemi denedim eskiden babam kullandığı için telefonu gmail'ini hatırlamıyor. O yüzden o seçeneği geçemiyoruz. TELEFONA TEKRARDAN STOCK ROM ATICAM FAKAT HATA AYIKLAMASI KAPALI OLDUĞU İÇİN HİÇ BİŞEY YAPAMIYORUM "USB HATA AYIKLAMA" MODUNU AÇMAK İÇİN FARKLI BİR YÖNTEM VAR MI ?
VEYA SİZİN ÖNERDİĞİNİZ HER HANGİ BİR ŞEY ?

YAPTIKLARIM;
-HARD RESET
-ODİN MOD'DAN STOCK ROM YÜKLEMEYE ÇALIŞTIM USB DEBUGGİNG SAĞOLSUN İZİN VERMEDİ.

CİHAZ BÖYLE KALDI

atakanokur

atakanokur

Üye
Telefonumu açamıyorum olay tam olarak şöyle oldu; telefonuma format attım, gmail hesabımı girerken "Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın" hatasıyla karşılaştım İnternetteki her yöntemi denedim eskiden babam kullandığı için telefonu gmail'ini hatırlamıyor. O yüzden o seçeneği geçemiyoruz. TELEFONA TEKRARDAN STOCK ROM ATICAM FAKAT HATA AYIKLAMASI KAPALI OLDUĞU İÇİN HİÇ BİŞEY YAPAMIYORUM "USB HATA AYIKLAMA" MODUNU AÇMAK İÇİN FARKLI BİR YÖNTEM VAR MI ?

YAPTIKLARIM;
-HARD RESET

CİHAZ BÖYLE KALDI
Cihaza hard reset atmayı dene

markoz

Üye
s.aleykum
benım sorunum not 4 kore malı reset bır turlu atamıyorum fabrıka ayarları yaptım gene olmadı telefon da uptade bısey var devamlı program yukluyor neyapmam lazım bırede su hatayı verıyor malesef mesal durduruldu dıyor

sado_27

sado_27

Üye
eger elindeki telefon s3 se sen o hesabı ve şifreyi bulmadan kendi başına açman neredeyse imkansız neden veya niye diyeceksin samsung s5 kullanıyordum telefona format attıktan sonra guvenlık ayarlarından samsung account hesap acmısstım tabı telefonu ılk alıdgımda hesabı acmıstım o hesap ayarlarını aktıf hale getırdıgınde samsung cihaz kilitleme var tekrardan söylim o secenegı ısaretledıgınde odın ıle yazılım atamıyorsun root atamıyorsun cwm atamıyorsun telefon hiç bir işleme tepki vermiyor hatta odin ile stock rom attıgında tam bıtme esnasında hata verıyor bir nevi çöp oluyor samsung s3 lerdede ''Samsung Dive'' secenek var sanırım açmak ıcın eger oda samsung s5 de oldugu gıbı hesap ile girirş yapıldıysa acman ımkansız 2. secenek servise vericeksin eger elınde varsa samsung ile yazılımı sıfırdan atıcaksın tabı bu benım görüşüm belkıde ben yanlış biliyorumdur umarım yanlış bılıyorumdur bir an önce sorunu halledersın ben 1 hafta telefonsuz kalmıstım takı kullanıcı adı ve şifremi hatırlayana kadar kafayı yedim :D

atakanokur

atakanokur

Üye

YAPTIKLARIM;
-HARD RESET

CİHAZ BÖYLE KALDI
şu adrese gidip aç seçeneğine bas sonra tekrar hard reset at bakalım değişiklik olacakmı

incsoft

Üye
lg g4 de de aynı sorunla karşı karşıyayım çözemedim.

ismailykr

Üye

YAPTIKLARIM;
-HARD RESET

CİHAZ BÖYLE KALDI
Kardeşim çözüm burada

enka08

Üye
çözdüm teşekkürler..

n8 refresh

Üye
nasıl çözdün kardeş aynı sorun bende de var

Omer2263

Üye
Burada yazan bütün yöntemleri denetim ama olmuyor telefonu kıracam boyle giderse

n8 refresh

Üye
Benim cihaz a5 2016 serisi

Taha berk demir

Üye
Abilerim ablalarım kesinlikle bu çözüm eğer olmazsa yüzüme tükürün LüTFEN SONUNA KADAR OKUYUNUZ!!!!!!
Adım 1
Sorunlu cihaza sim kart takın.
Adım 2
Başka bir telefondan sorunlu cihazı arayıp,açın sonra konuşma ekle ye basın sonra tuş takımına *#*#4636#*#* yazın.
Adım 3
Pil bilgileri diye bir seçenek var,ona basın ve pil bilgileri yazısının hemen yanında ( <-- ) buton var ona basarsanız ztiaten otomatik olarak telefonunuzun ayarlar bölümüne geliyorsunuz.
Adım 4
Burdan yedekle/sıfırla var ona basın ve telefonu sıfırla deyin

YARDIM ETTİYSEM NE MUTLU BANA :D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Abilerim ablalarım kesinlikle bu çözüm eğer olmazsa yüzüme tükürün LüTFEN SONUNA KADAR OKUYUNUZ!!!!!!
Adım 1
Sorunlu cihaza sim kart takın.
Adım 2
Başka bir telefondan sorunlu cihazı arayıp,açın sonra konuşma ekle ye basın sonra tuş takımına *#*#4636#*#* yazın.
Adım 3
Pil bilgileri diye bir seçenek var,ona basın ve pil bilgileri yazısının hemen yanında ( <-- ) buton var ona basarsanız ztiaten otomatik olarak telefonunuzun ayarlar bölümüne geliyorsunuz.
Adım 4
Burdan yedekle/sıfırla var ona basın ve telefonu sıfırla deyin

YARDIM ETTİYSEM NE MUTLU BANA :D

Bunu da 4g gm de denedim olmadı. Hepsinde olmuyor malesef. Sağlam çözüm. Cihaz mail kilidini açmak için işlemciye göre driveri pc ye kurmak ve usb ile program box gibi kırdırmak. Öyle açtım.

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ghstr

Üst Alt