Çoklu Paylaşım Dev S^3 J2ME Oyun Arşivi - 360x640

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Symbian S^3 cihaz kullanıyormusunuz?

• Aktif kullanıcıyım

• İkinci telefonum

• Nadiren kullanıyorum

• Kullanmıyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
Dev S^3 J2ME Oyun Arşivi - 360x640
Merhaba değerli Maxicep forum üyeleri.

Bildiğiniz gibi son 10 yılda Symbian ve Nokia S40 için oyun-uygulama-destek veren sitelerin çok büyük bir kısmı kapatıldı. Bu yüzden şimdiye kadar yapılmış en büyük J2ME (JAR) oyun arşivini yapma kararı aldım. Oyunlar ekran çözünürlüğüne ve işletim sistemine göre ayrı-ayrı arşivlerde toplanmıştır.

Oyunlar dedomil sitesinden yüklenip arşivlenmiş ve tüm erotik oyunlar temizlenmiştir. Her bir arşivde oyunlar adının ilk harfine uygun klasörlere konulmuş, oyunun adına çözünürlük bilgisi eklenmiştir. Oyunlarla aynı isimde TXT dosyaları vardır ve bu dosyalar oyunun ingilizce açıklamasını barındırıyor.

Şimdi gelelim arşive:
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Konuların yapımı için oyunların toplanması ve hazırlanması tam 1 hafta sürdü. Bu 1 haftada işin %90 kısmını otomatikleştirmek için C# programlama dilinde 2 tane program, dosya sıralanması için 10 a yakın Batch skript yazdım. Yani ciddi bir emek söz konusu. Bu yüzden arşivi indiren arkadaşların konuyu beğenip yorum yazmasını rica ediyorum. Aktiv S40 ve S60 kullanıcılarının sayına bakarak uygulama arşivi yapmayı düşüneceğim.

PS: Adminlerin dikkatine - konu ayrı bölümlerde açılacak. Link ve oyunlar, oyun listeleri farklıdır. Lütfen konuları yanlışlıkla kilitlemeyin.

• Beğen
Tepkiler: z.turk30, gonyalı, MrClaude ve 7 diğerleri

Ygz17

Ygz17

Üye
Hâlâ Symbian kullanan görmek güzel. Emeğinize sağlık

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir, MAERKEK ve Karacaahmet1993
AnIdleArtist

AnIdleArtist

Üye
Nokia 500 cihazıma oyunların bir kısmını (50 civarında) kurdum hepsi de çok güzel çalışıyor elinize emeğinize sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 500 cihazıma oyunların bir kısmını (50 civarında) kurdum hepsi de çok güzel çalışıyor elinize emeğinize sağlık.
:rica:
JAVA (J2ME) oyun sitelerinin geleceği belli değil, ben de istedim ki bir yerlerde yedek olarak kalsın :)

• Sevdim
Tepkiler: gonyalı ve AnIdleArtist

MrClaude

Üye
Emeğine sağlık desteklerin kesildiği zamanda paylaşımin içinde ayrıca teşekkürler :oke:

• Beğen

vahhap

Üye
Evladiyelik arşiv olmuş şu an indirdim hepsini. (6 gb toplam) bir de A dan Z ye klasör klasör ayırmış ellerine sağlık dostum büyük emek...
Program arşivini de bekliyorum diğer konuna da yazdım :D

• Sevdim
gonyalı

gonyalı

Üye
Eline emeğine sağlık
:tşk:

• Beğen