Detaylı & Resimli NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

TURK_apprentice

TURK_apprentice

Üye
elinize sağlık. Program çok güzel ama rota hesaplamaları yaparken takılıp kalıyor. Şu anda ovi mapsın son sürümünü test ediyorum. Bulunduğum mevki itibari ile performansını pek beğenmedim. Hedefi bulurken olmayan yollardan götürmeye çalışıyor :D

serdarselim

Üye
dosyalar silinmiş :ağlarım:

mertyildiz

Üye
arkadaşlar bende kurdum aynı programıda ankarada gösteriyor. ben izmir deyim. gps verisi bekleniyor da kalıyor bilenler yardımcı olabilirmi neyde sorun vardır ?

maktama

maktama

Üye
arkadaşlar bende kurdum aynı programıda ankarada gösteriyor. ben izmir deyim. gps verisi bekleniyor da kalıyor bilenler yardımcı olabilirmi neyde sorun vardır ?
Bilmem kaç defa sorulan soruları tekrar tekrar soruyorsunuz. Biraz forumu okusanız artık...
Daha yerini tesbit edmediği için standart olarak kurulum sonrası ilk açılışta herkesde konum ankarayı gösterir. GPS uydularının sizi bulmasını bekleyin açık alanda bir yerde. Zaten yeriniz tesbit edilince büyük yeşil bir üçgen şeklinde haritada görüneceksiniz.

yildizbey58

Üye
linklerdeki dosyalar kaldırılmış

yeb93

Üye
linkler silinmiş reis güncellersen seviniriz :evet:

azizi1

azizi1

Üye
linkler silinmiş reis güncellersen seviniriz

STaT!C

STaT!C

Üye
Linkler ölü.....

mehmey21

Üye
hotfile açılmıyor

kaancıkım

Üye
teşekkürler :)

htctytnii

htctytnii

Üye
linkler ölü. bi de bu unsigned mı?

asd14789

Üye
kardeş linkler ölmüş

mynameiskara

Üye
Lİnkler ölü, imzalamamız gerekiyor mu? TŞKler.

----------Eklendi @ 11:48:57 ---------- Yazıldı @ 10:47:18 ----------

ARKDASALAR BURDAN BAKIN

zepkynear

zepkynear

Üye
NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles™
S60v3 & S60v5 - OS9.x (SS'ler aldatmasın.)

Adım-1: Gerekli dosyaları edinme:
a-) NDrive.v9.3.14.TR
Haritasız ana dosyalar:
b-) NDrive.Harita.v2.14
Güncel Türkiye haritası:
c-) NDrive.Ilac
Dosyası:

1-) 3 dosyayı da indirin ve 1 yere açın.
2-) TUR_BS.map dosyasını NDrive/maps/ dizininin içine kopyalayın.
3-) NDrive klasörünü direkt olarak kartın ana dizinine atın. (Kablo ile bağlananlar veri depolama ile bağlansın.) Dikkat edin, klasör direkt kartın ana dizininde olmak zorunda.

Dosya yöneticinizle önce PIPS dosyasını dahili hafızaya sonra da NDrive.sis dosyasını karta yükleyin.

Adım-2: Kurulum:

1-) NDrive uygulamasını açın. Gelen ekrandan Türkçe ses dosyalarından birini seçin.

2-) Kullanım sözleşmesini ve Gizlilik Bildirimini "Accept" (Kabul) deyip geçin.

3-) Harita aktifleştirme önerisine "Evet" deyin ve "Web"i seçin. Sonraki adım önemli.

4-) Eğer sizden bağlantı noktası istersen tanımlamayın. İptal deyip çıkış yapın. Kayıt işlemi iptali sorusuna "Evet" deyip kayıt işleminden çıkın.

5-) Bağlantı noktası iptalinden sonra karşınıza gelen ekrandan Map'e tıklayın. Menü'den "Unlock"a girin.

6-) Sistem bu sefer sizden seri numarası isteyecektir.

7-) İndirdiğiniz NDrive dosyasını açın. (1) Get new butonuna tıklayıp (2) seri numaranızı alın.

8 -) Aldığınız seri numarasını cihaza girin ve "Tamam" deyin. Kayıt işlemiyle ilgili soruya "Hayır" deyin.

9-) Halihazırda ekranda bulunan "Yetkilendirme numarası"nı (3) Device ID bölümüne, "Harita" kısmını da (4) Map bölümüne yazıp (5) Generate deyin.

10-) Cihazdaki ekrana "Tamam" dedikten sonra sistem sizden "Kayıt anahtarı"nı girmenizi isteyecektir. "Tamam" deyip dosyasında kare içerisindeki kodlardan ":" (iki nokta üstüste'den sonra ki) kodu cihazınıza girin ve tamam deyin. (bendeki kod: C5HI-MJOO-LAFH)

Yazılım Dilini Türkçe Değilse: Menu -> Settings -> Language -> Language'a gelin. Ekrandan herhangi 1 TR ses dosyasını seçin. Tamam dediğinizde yazılımın dili de Türkçe olacaktır.

Kurulum başarıyla tamamlanmıştır.

©2004-2010 Reis-i Eagles™ - Her hakkı gizli saklıdır. İzinsiz çalıp-çırpmak ayıptır, günahtır. Lütfen izinsiz kopyalamayınız.

ADMIN linkleri kontrol edermisin :))) bir de üst konu olcak aaa :))))

sebahattinART

sebahattinART

Üye
vallaha yaaa. Birde şunları Hotfile'ye yüklemeyin çok bekletiyor. 4sharet var, dosya.tc var bunlar daha güzel en fazla 1 dk bekliyorsun :)

Melih ORMANLI

Melih ORMANLI

Üye
tesekur ederım paylasım ıcın fakat harıta 20.09.2011 de sonlandırıılacak dıyor uzatma vaya kırılmıs harıta bulunabılırmı

tedirg

Üye
Ilaç çalıştıramıyorum hata veriyor yardım lütfen

maktama

maktama

Üye
çalıştıramıyorum hata veriyor yardım lütfen
ne hatası veriyor?!!?! Biraz bilgi verir misiniz lütfen, müneccim değiliz ki...
Önceki mesajları okursanız muhakkak sorununuza bir cevap bulacağınız kanısındayım ayrıca.

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
yeni harita yok mu

cemildag

Üye
nokia E5 e kuramıyorum 9ncu aşamayı göremiyorum

----------Eklendi @ 15:57:17 ---------- Yazıldı @ 15:56:56 ----------

lütfen yardım

Üst Alt