Detaylı & Resimli NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

--seaman--

Üye
Süper dostum.teşekkürlerr... :)

term1903

Üye
nokia e52 için denedim.kurulumdan sonra internete bağlanıp 28mblik dosya indirmek istiyo

murat6262

Üye
Selam emeğine sağlık öncelikle ben 5800 a kurdum harika çalışıyor ancak haritayı ****** kodunu giremedim söylenen adımları bir bire uyguladım aktive kodunu girdiğim esnada gecersiz kod diyor yardımcı olabilirmisiniz ne yapmam gerekiyor ?

vahhap

Üye
arkadaşlar programı yükledim ama açınca ''in order to install ndrive must connect to internet'' diye bi yazı çıkıyor alttada yes no diye iki seçenek var yes deyince internet bağlantısı istiyor no deyince programdan çıkıyor ne yapmalıyım yardım edebilecek biri varmı

By Bionic

By Bionic

Üye
Merhaba bende de sokakların bazılarını isimsiz sokak diyor neden acaba ?

n73balikesir

Üye
Ndrive yi indirdim dediklerini yaptım.seri numarayı nasıl ulaşacağımı anlamadım. oanda ndirine klasörüne gel diyon nasıl geleyim nası lyapayım anlamadım.
birde voice yan ises klasörüne attığım 2 ses dosyası ile,tr klaösrüne attığım haritaların yanında? işareti var yani yüklenmedi yada içi boş demek mi.ne yaparsam yapayım illaki kontör düşüyor.bıktım ya,birde gps ayaralrınadan konumladan tümşeşik seç diğerlerini kaldır deniş de oraya nasıl ulaşaıcam onuda anlatın.lütfen kontörsüz kullanamam için tek tek yapmama gerekenleri paylaşırmısınız.

asusbey

Üye
Çalıştı.harika teşekkür ederim.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşlar bende 9.3.14 kurdum fakat harita Tur.map 2010-12-03 tarihinde dolacak uyarısı alıyorum nerde hata yaptım. Yardımınızı bekliyorum teşekkürler.

--------------- Ekleme ---------------

Ndrive yi indirdim dediklerini yaptım.seri numarayı nasıl ulaşacağımı anlamadım. oanda ndirine klasörüne gel diyon nasıl geleyim nası lyapayım anlamadım.
birde voice yan ises klasörüne attığım 2 ses dosyası ile,tr klaösrüne attığım haritaların yanında? işareti var yani yüklenmedi yada içi boş demek mi.ne yaparsam yapayım illaki kontör düşüyor.bıktım ya,birde gps ayaralrınadan konumladan tümşeşik seç diğerlerini kaldır deniş de oraya nasıl ulaşaıcam onuda anlatın.lütfen kontörsüz kullanamam için tek tek yapmama gerekenleri paylaşırmısınız.

Kardeş 5800 için uygulamalar/yer/konumlama/konumlama yöntemleri burdan seç

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Programı cihaza kurdum. GPS çalışıyor fakat navigasyon yapmaya kalktığımda ya programdan atıyor ya da rotanız hesaplanıyor deyip orada kalıyor? Bu sorunu çözebilen biri var mı?

force86

force86

Üye
Sag olun

n73balikesir

Üye
seri numarası alamıyorum.bunu ndrive içindeki ****** den mi alıyorsunuz yoksa pcdeki ******den mi.telefondaki ******i indirdiğim halde içi boş.yani ? .acaba sertifika yada hackli olmadığı için mi?seri numarası girmezsek oraya kadar geldim seri nuamrası giremiyorum girmezsek kullanamazmıyız.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ndrive ilaç (******) exe var ordan

zeyunal

zeyunal

Üye
ndrive ın 2010.07 haritası hakkında bilgisi olan var mı:S

by43

Üye
Ben bunu nokia c5 e yükledim. lisansını falan hallettim çalışıyordu ama birkaç kulanımdan sonra donmalar oluştu , rota hesaplamada sürekli dondu. Bende 18 sürüme yükseltmeye çalıştım ama bir türlü yapamadım. pc den güncelleyeyim derken güncelemede 21 sürüm indi ve kaldırmak zorunda kaldım. Araştırmama göre bu 14 sürümde problem varmış ve bende yaşadım. Stabil bir versiyonunu paylaşabilirmisiniz yada yükseltmeyle ilgili detaylı blgi verir misiniz.

JeOPaRDY1

Üye
Super kardes elıne sglık

spyfurky

spyfurky

Üye
gps uydusu bekleniyor diyor başkada bişe yok harita aynı..antten çekim yeri 3 çekior yine aynı

matemaniac

Üye
dostum depolamadan girdim ana dizin derken direkt içine atmıyozmu!bide dosyaları birini hafıza kartına diğerini telefona demişsin depolama sırasında hangisi hafıza kartıanlayamadım valla:(keşke yukarıyıda resimli yapsaydın benim gibi teknoloji özürlüler için:D

fevzim

Üye
Benım anlmadığım aynı seyler neden tekrar yayınlanıyor........

*hido*

Üye
Ben bunu nokia c5 e yükledim. lisansını falan hallettim çalışıyordu ama birkaç kulanımdan sonra donmalar oluştu , rota hesaplamada sürekli dondu. Bende 18 sürüme yükseltmeye çalıştım ama bir türlü yapamadım. pc den güncelleyeyim derken güncelemede 21 sürüm indi ve kaldırmak zorunda kaldım. Araştırmama göre bu 14 sürümde problem varmış ve bende yaşadım. Stabil bir versiyonunu paylaşabilirmisiniz yada yükseltmeyle ilgili detaylı blgi verir misiniz.

zaten son sürüm 9.3.21

fevzim

Üye
NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles™

Adım-1: Gerekli dosyaları edinme:
a-) NDrive.v9.3.14.TR
Haritasız ana dosyalar:
b-) NDrive.Harita.v2.14
Güncel Türkiye haritası:
c-) NDrive.Ilac
Dosyası:

1-) 3 dosyayı da indirin ve 1 yere açın.
2-) TUR_BS.map dosyasını NDrive/maps/ dizininin içine kopyalayın.
3-) NDrive klasörünü direkt olarak kartın ana dizinine atın. (Kablo ile bağlananlar veri depolama ile bağlansın.) Dikkat edin, klasör direkt kartın ana dizininde olmak zorunda.

Dosya yöneticinizle önce PIPS dosyasını dahili hafızaya sonra da NDrive.sis dosyasını karta yükleyin.

Adım-2: Kurulum:

1-) NDrive uygulamasını açın. Gelen ekrandan Türkçe ses dosyalarından birini seçin.

2-) Kullanım sözleşmesini ve Gizlilik Bildirimini "Accept" (Kabul) deyip geçin.

3-) Harita aktifleştirme önerisine "Evet" deyin ve "Web"i seçin. Sonraki adım önemli.

4-) Eğer sizden bağlantı noktası istersen tanımlamayın. İptal deyip çıkış yapın. Kayıt işlemi iptali sorusuna "Evet" deyip kayıt işleminden çıkın.

5-) Bağlantı noktası iptalinden sonra karşınıza gelen ekrandan Map'e tıklayın. Menü'den "Unlock"a girin.

6-) Sistem bu sefer sizden seri numarası isteyecektir.

7-) İndirdiğiniz NDrive dosyasını açın. (1) Get new butonuna tıklayıp (2) seri numaranızı alın.

8 -) Aldığınız seri numarasını cihaza girin ve "Tamam" deyin. Kayıt işlemiyle ilgili soruya "Hayır" deyin.

9-) Halihazırda ekranda bulunan "Yetkilendirme numarası"nı (3) Device ID bölümüne, "Harita" kısmını da (4) Map bölümüne yazıp (5) Generate deyin.

10-) Cihazdaki ekrana "Tamam" dedikten sonra sistem sizden "Kayıt anahtarı"nı girmenizi isteyecektir. "Tamam" deyip dosyasında kare içerisindeki kodlardan ":" (iki nokta üstüste'den sonra ki) kodu cihazınıza girin ve tamam deyin. (bendeki kod: C5HI-MJOO-LAFH)

Yazılım Dilini Türkçe Değilse: Menu -> Settings -> Language -> Language'a gelin. Ekrandan herhangi 1 TR ses dosyasını seçin. Tamam dediğinizde yazılımın dili de Türkçe olacaktır.

Kurulum başarıyla tamamlanmıştır.

©2004-2010 Reis-i Eagles™ - Her hakkı gizli saklıdır. İzinsiz çalıp-çırpmak ayıptır, günahtır. Lütfen izinsiz kopyalamayınız.

:d:

Üst Alt