Püf Noktası Desteklenmeyen Cihazlara Redstone Yapılarını Yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Eğer yeni bir yol/yordam bulunmaz ise Lumia 920,820,925,1020,1320 için Redstone yapılarının sonunun geldiği belirtiliyor.

Bakalım bu işin devamı gelecek mi :close_tema:

stockton

Üye
Adisin Microsoft, hem de çok! Her 100 kullanıcıdan ancak 2'sinin, 3'ünün yapabileceği bir şeyi engellemek de neyin nesi oluyor?

Ayrıca salaksın! RS'yi telefonunda kaçak olarak deneyip, beğenip üst modele geçmeyi tercih edebilecek olanlara da engel oluyorsun ama farkında değilsin!

xiseyn

Üye
14327 ye yükleme imkanı var mı acaba??

hzberat

Üye
bir şeyler var. Birisi çevirip anlatabilirse çok iyi olur.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
işin özü mantığı bende çok anlamadım ama goole da "vcREG_1_5_W10M" bunu bulup indirin uradaki linkler eski versiyon.
sonra "CustomPFD_0600" bunu aratıp indirin. Yalnız dikkat edin edge kullanarak indirirseniz zip dosya uzantılı indiriyor uzantıları xap olmalı.
sonra "windows phone power tools" ve "windosphone application deployment 8.1" i bulup kurmanız gerekiyor. (buralarda linkler var)
1 telefonda win 10 yüklü olmalı güncelleştirme kısmında geliştiriciler için kısmından geliştirici modunu seçin.
2 power tools ile vcreg dosyasını telefona kurun uygulamayı açıp 1. sayfada bay H nin koymuş olduğu ilk 3 resimden ortadaki olan resme bakarsanız templates olan kısmına girin 5 seçenek gelecek 1. ve 4. kutucukları işaretleyip "apply" diyorsunuz ve direk telefonu kapatın tekrar açın.
3. bu sefer wp application deployment 8.1 i çalıştırın onunlada custompfd_0600 dosyasını telefona kurun kurulumdan sonra uygulamayı çalıştırıp, buranın 2. sayfasında Rock ve Roll arkadaşın custompfd uygulamasını çalıştırın dedikten sonraki anlatımı sonuna kadar aynen yapın.

Not: illaki geçecekseniz kullandığınız tüm uygulamaları yükleyin telefona ve tüm güncellemeleri yapın market uygulaması sorunlu resmen çalışmıyor şuan. zaten mevcut sürümden bir farkıda yok bir sonraki sürümü bekleyin bence.
üşenmesem geri döneceğim. 1. nesil cihazların devri bitmiş bence iş değil yüklemek bir sürü angarya ile uğraşırsınız. Market iflas etmiş durumda çoğu uygulamada çalışmıyor şuan.
custompfd ile vcreg uygulamalrını bir yere upload eder misiniz? hiçbiri çalısmıyor

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Hayırlı olsun RS yapılarını tekrar eski cihazlara yükleyebiliyoruz (kendim denemedim xda'da 520, 920, 1020 ye yüklemişler).
Yapılması gereken ayarlamalar:

PhoneManufacturer: MicrosoftMDG
PhoneManufacturerModelName: RM-974_1193
PhoneModelName: Lumia 635
PhoneHardwareVariant: RM-974

920de sorunlar:
Parlaklık çalışmıyormuş
Glance screen çalışmıyormuş ve batarya çok hızlı tükeniyormuş.

1020de sorun yokmuş.

• Beğen
Tepkiler: mami_61_29 ve BomberMAn TR01
mami_61_29

mami_61_29

Üye
arkadaşlar bi arkadaş az once bi mesaj yazdı redstone yapılarını eski telfnlara yuklemek için neden sildiniz o mesajı şimdi onu deneyecektim

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun RS yapılarını tekrar eski cihazlara yükleyebiliyoruz (kendim denemedim xda'da 520, 920, 1020 ye yüklemişler).

920de sorunlar:
Parlaklık çalışmıyormuş

1020de sorun yokmuş.
Lumia 520 üzerinde çalışmadığı belirtmiş bir kullanıcı, hangi cihazlarda çalıştığı netleşene kadar sadece 920 ve 1020 sahiplerinin denemelerinde fayda var.

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Lumia 520 üzerinde çalışmadığı belirtmiş bir kullanıcı, hangi cihazlarda çalıştığı netleşene kadar sadece 920 ve 1020 sahiplerinin denemelerinde fayda var.
Öbür adam 520de oldu demişti. Şimdi bende denedim ama build gelmiyor. Acaba önce release üzerinden 338mi yüklemek gerekiyor?

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap

920de sorunlar:
Parlaklık çalışmıyormuş

1020de sorun yokmuş.

Hangi uygulamalarla yapıyoruz bunu ? Vcreg ile mi ?

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Öbür adam 520de oldu demişti. Şimdi bende denedim ama build gelmiyor. Acaba önce release üzerinden 338mi yüklemek gerekiyor?
Bir iki kişi var sanırım, 338 numaralı yapıda hızlı halkaya geçince oldu diyen.

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Bir iki kişi var sanırım, 338 numaralı yapıda hızlı halkaya geçince oldu diyen.
Kararsız kaldım şimdi tam tekrar 636 yapıp stop builds diyecektim aklıma geldi release işi. Insider kullanmak istemiyorum 636 yaparak aldığım sürümde galeri atmıyor hiç. 8.1e dönmek falanda uzun hikaye.
Ben 338 deyim vcreg mi kullanmalıyım ?
Herhangi bi registry editörü ile yapabilirsiniz. Ben custom pfd v6 kullanıyorum.

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
820 üzerinde çalıştığı fakat hücresel verinin çalışmadığı belirtiliyor.

1020 üzerinde de hücresel veri ve uygulamaların donması gibi sorunlar olduğu belirtiliyor.

Üst Alt