Dershaneye başladım

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Ygs Lys kitapları verdiler mi, konu anlatım ve soru bankası?

0MG90

0MG90

Üye
Zor yıl bizi bekliyo hacı, bu yıl sonuna kadar bunalıma girerim diye düşünüyorum

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Zor yıl bizi bekliyo hacı, bu yıl sonuna kadar bunalıma girerim diye düşünüyorum
Tam bilgisayarı topladım dedim tama dedim simdi derslere yönelcem pc yatacak orda :( tadına varamadım :(

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Sınava girecek arkadaşlar için söylüyorum. Belki klişe olacak ama her şey düzenli çalışmaya bağlı. Ben hayatımda bırakın test çözmeyi okulun sınavlarına bile çalışmazdım. Okul bittiğinde haliyle boşta kaldım sonra dershaneye yazıldım. Yine çok çalışmadım ama düzen kurdum. Daha doğrusu düzen kendiliğinden oluştu. Sonra da okul puanı hariç ilk 25.000'e girdim. Okul puanım düşüktü o yüzden sıralamam 40 bin küsürlere kadar düştü.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
0MG90

0MG90

Üye
Sen Sukut-u Hayal misin? Resmin onunki çıkıyo alıntıda

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Sen Sukut-u Hayal misin? Resmin onunki çıkıyo alıntıda

olsun boşver, bu yıl önemli
Evet
Sınava girecek arkadaşlar için söylüyorum. Belki klişe olacak ama her şey düzenli çalışmaya bağlı. Ben hayatımda bırakın test çözmeyi okulun sınavlarına bile çalışmazdım. Okul bittiğinde haliyle boşta kaldım sonra dershaneye yazıldım. Yine çok çalışmadım ama düzen kurdum. Daha doğrusu düzen kendiliğinden oluştu. Sonra da okul puanı hariç ilk 25.000'e girdim. Okul puanım düşüktü o yüzden sıralamam 40 bin küsürlere kadar düştü.
:tşk: klişe laflardan nefret ederim :angry:

0MG90

0MG90

Üye
İyiki ilk gün gitmemişin 5 ders ygs-uni anlattılar camdan atlıcaktım artık

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
doctorrr

doctorrr

Üye
Geçmiş olsun kardeşim. Şimdi siz bu uzun tatilden sonra sabahları şöyle kalkıyorsunuzdur.

Ben de bu sene atlattıım çok şükür.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
0MG90

0MG90

Üye
Fem 10bin liraya alıyor + ayrımcılık yapıyor kazık resmen

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Topal Pire

Topal Pire

Üye