Deprem Bölgesi'ndeki Vatandaşlara Ücretsiz Konuşma ve İnternet Tanımlandı!


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Cep telefonu operatörleri Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, Elazığ merkezli yaşanan deprem sonrasında bölgede yaşayan vatandaşlara ücretsiz internet ve konuşma tanımladıklarını duyurdu.


Turkcell tarafından Twitter'dan yapılan açıklamada, "Elazığ Sivrice deprem bölgesinde bulunan müşterilerimize acil iletişim ihtiyaçları için ücretsiz konuşma ve internet tanımlanmıştır. Geçmiş olsun." ifadelerine yer verildi.

Vodafone tarafından Twitter'dan yapılan açıklamada ise "Elazığ'daki müşterilerimize acil iletişim ihtiyaçları için ücretsiz konuşma ve internet tanımlanmaktadır. Geçmiş olsun." denildi.


Türk Telekom tarafından Twitter'dan yapılan açıklamada ise, "Elazığ’daki depremden etkilenen vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun. Türk Telekom olarak, müşterilerimiz için ücretsiz konuşma ve internet kullanımı tanımlandı. Kriz masamız hazır. Yanınızdayız Elazığ. İfadelerine yer verildi.

 


DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tt ve Vodafone Kullanılıyormuda? Şurda Bi Acil Durumda Kullanacakları Tutuyor Ondada Kullanamıyor Yetmiyor Hediye Veriyorlar
 
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Bunlarda milletin ağazına bir parmak bal çalmayı adet edindiler. Kalitesizliğin karşılığı beleş internet.
 
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Karacaahmet1993
z.turk30

z.turk30

Üye
Daha fazlasını yapabilirler ama dünya işte uzay dersin daha yeryüzünde şebeke çekmez,Depremde hayatını ve sağlığını kaybeden yurttaşlarımıza rahmet ve sabır diliyorum.
 
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel ve Karacaahmet1993
Üst Alt