Denenmiş Ve Bilinen Tüm Oyunların Apk Ve Sd Paylaşımları !!

Sponsorlu Bağlantılar

PcK0P@T

Üye
Most Wanted Samsung i9070 de denedim sorunsuz çalışıyor.

deepress

Üye
N.O.V. 3 ün sd dosyalarını keşke en az 2 ye bolseydin. Free userdan indiremiyorum 1 gb aştıgı için.

okanko13

Üye
Asphalt 7: Heat 1.0.1 Apk + SD Data linkleri uçmuş yeniler misiniz ?

cemyrdkn

cemyrdkn

Üye
Arkadaşlar Dead Space bende beyaz ekranda oldu.Görütnü yok. sesler falan geliyor. basmam gerekn tuşlarda gözüküyor. nasıl bir problemle karşı karşıyayım?Var mı bir çözümü? ( Galaxy S Advance)

foreverthe

foreverthe

Üye
Büyüksün ustaa

LeqendSwat

Üye
Bunlar Wonderda olur mu ??????

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Demek mesaj böyle kasılıyor :)

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
ne zaman tamalanır konu

CABBAR

CABBAR

Üye
Sd dosyası ile indirdiğim oyunlar bende çalışmıyor. Play harici oyun uygulama yükleyebiliyorum ama Sd dosyası ile beraber indirdiklerim çalışmıyor. Bunun için tabletin hackli mi olması gerekiyor ?

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Sd dosyası ile indirdiğim oyunlar bende çalışmıyor. Play harici oyun uygulama yükleyebiliyorum ama Sd dosyası ile beraber indirdiklerim çalışmıyor. Bunun için tabletin hackli mi olması gerekiyor ?
Tabletlerde böyle sıkıntılar oluşabiliyor ekran çözünürlüğü GPU uyumsuzluğu falan olabiliyor.. Onu da SD dosyalarını wi fi ile indirerek çözebilirsiniz..

CABBAR

CABBAR

Üye
Android'le ilgili bilgili değilim pek. Oyunu kurduktan sonra mı indireceğim yani oyunu açarken bi indirme istiyor ya oyunlar oradan mı

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Android'le ilgili bilgili değilim pek. Oyunu kurduktan sonra mı indireceğim yani oyunu açarken bi indirme istiyor ya oyunlar oradan mı

Aynen..
Normalde oyunlar zaten markette SD datalı olarak satılmaz.
Uygulamayı satın alırsın, apk dosyası iner yüklenir, apk dosyasını açınca da oyun sistemi analiz edip hangi GPU varsa ona uygun SD dosyasını sunucusundan indirir otomatik olarak..

Yani wi fi bağlantınız varsa hiç SD dosyasıyla uğraşmaya gerek yok.. Otomatik indiriyor apk dosyası onu..

corus54

corus54

Üye
İlk yorum benden gelsin AYRİŞTIRMA HATASI VERIYOR Real Racing 2 v000366 Apk + SD Data

farukkkkkkkk

Üye
sen varken android marketin neyine oyun satmak

hakan_710

hakan_710

Üye
İlk yorum benden gelsin AYRİŞTIRMA HATASI VERIYOR Real Racing 2 v000366 Apk + SD Data
real racing 2 nin 000594 lü bir sürümü var bende sd yi wifi den çektim sorunsuz çalışıyor apknın son sürümünü kurmayı deneyin

kama01912

Üye
Kardeşim Asphalt 7 durdurludu diyor sürekli. Ben verdiğin ilk apk dosyasını indirdim kurdum. sonra sd dosyalarını indirdim.Ve rar dan çıkartıp "bob" dosyasının içine çıkardım.Ama bana yinede asphalt 7 durduruldu yazıyor ben mi yanlış yapıyorum ? Bu arada telefon Galaxy S2

ertooth

ertooth

Üye
Asphalt 7 oyunu mükemmel bir oyun bende Nokia N9 nitdroid işletim sistemi yükledim bu oyunu nasıl kurarım yardımcı olurmusunuz.
android mağazasında bazı uygulamaları yüklüyorum n9 telefonuna problem olmuyor.

thedragul

Üye
dosutm part 2 linki ölmüş

Üst Alt