Denenmiş Ve Bilinen Tüm Oyunların Apk Ve Sd Paylaşımları !!

Sponsorlu Bağlantılar

Fundamentals

Fundamentals

Üye
:tşk:

hüsnümurat

Üye
telefonum samsung galaxy y pes oyununu bir türlu yukleyemiyorum lutfen aciklamali olarak biri yardim edebilir mi bana.

Mert

Mert

Üye
Güzel arşiv teşekkürler :)
hepsiburada.com'dan indirimli Xperia P aldım. Elime ulaşana kadar kafamdaki bazı sorulara cevap bulmak istiyorum. Çözünürlük farkeder mi? Sonuçta her cihazın ekran boyutu, çözünürlüğü farklı.

raynlife

raynlife

Üye
Agaa iyi is

BlindMyEyes

BlindMyEyes

Üye
sd dosyalarını hafıza kartına klasör halinde mi atıyoruz yoksa dosyalarınımı hafıza kartına çıkarıyoruz?

suat61

suat61

Üye
teşekkürler

cerkezyenice

cerkezyenice

Üye
Klavyene sağlık dostum....

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın arkadaşlar.

akif0149

Üye
teşekkürler

akif0149

Üye
teşekkürler

fsfsddased

Üye
real racing 2 de error veriyor, güncelle bence onu tekrar

maxeus00

Üye
Teşekkürler

muRTah

muRTah

Üye
Arkadaşlar merhaba;
Galaxy Note 10.1 kullanıyorum ve Androide çok yabancıyım. O yüzden oyun yüklemekte sıkıntı yaşıyorum. Bir kaç sorum olacak:
1- SD data dosyaları her oyun için cihazda farklı bir klasöre mi sabit bir yere mi atılıyor? Tek bir adres varsa neresidir?
2- Hafıza kartına atmak istiyorum ben bütün oyunları. Kartta nereye atılmalı?
3- Daha önce tablete (cihaz hafızasına) yüklediğim oyun/uygulamaları karta taşıyabilir miyim?
4- Hafıza kartımda "Android" diye bir klasör yok. Bu nasıl oluşuyor? Kendim oluştursam olur mu?

Şimdiden teşekkürler.
Saygılarımla.

mert159951

Üye
süperrrr

drinko

Üye
Teşekkürler Kardeşim.

Thunderlord

Thunderlord

Üye
teşekürler

Shuffling

Üye
Android 4.1.2 yuklu Galaxy S3 kullaniyorum. Cihazim rootlu. Fakat NOVA 3 apk dosyasini yukledigim zaman ortada INSTALLING yazisi gelip gidiyor ve yuklemeye baslamiyor. Sorun ne acaba? Bir kac oyunda daha boyle hata vermisti.

2sb

Üye
offline apk dosyasını yükledim ama bende internet bağlantısı ve update istiyor hala nfs most wanted yardım

şahveli

Üye
Arkadaşlar faydalanamasam da emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İndirdiğim hiç bir oyunu çalıştıramadım, asphalt 5 i yükledim hiç açmadı, speed-night ı yükledim karanlık bir ekran çıkıyor oyun açılmadan cihaz ana menüye başa dönüyor, asphalt 7 yi cihaza yüklerken 2-3 saniye sonra yüklenemedi diye uyarı veriyor, nfs most wanted ve real racing yi hiç yüklemeden paketi ayrıştırmada sorun var diyor. Cihazım easypro net 7, yardımcı olursanız sevinirim. Tekrar teşekkürler...

Üst Alt