Tavsiye Dell Inspron 7537 & GDDR5 128Bit 750M+i5-4210U için ne düşünüyorsunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
dübel derken pc depoda sıkıntı yaşaamadım hatta benim pc nin güvenlik bandı açık gelmişti serideki genel sorun müşteri memnuniyeti adına gönderin değiştirelim deidler .

yok pcdepo'dan dolayı olan bir sorundan bahsetmiyorum,Dübel derken vidanın girdiği yuvayı kastetmiştim çok kırılgan olabiliyorlar dikkat edin.Size o güvenlik bandı açık gönderilene kadar neredeymişler.

Neyse ya 7537 güzel makine şu dış görünüşü yüzünden değiştirmeyi pek düşünmüyorum aslında.Çok kaliteli duruyor 5-10 fps için böyle birşeye değer mi diye de düşünüyorum + Orijinal 8.1 var makinede + ileride ram takviyesi gerekmeyecek ben beğendim şimdi onların açısından da kötü bir durum olur kimse güvenlik bandı açılmış 7537 satın almaz hele kullanılmışı sıfır diye kimse almaz ben almam şahsen.Yinede teşekkürler bak o Asus N serisi olsaydı kararım 7537'yi iade olurdu ama fark öyle böyle değil bugün gördüm arkadaşta X serisi pek havalı durmuyor 7537'yi gören en az 3 Bin liralık buisness pc sanıyor o biçim macbook'lar kadar havası var Asus N serisi havasında bir makine kasa olarak.

ByKatre

ByKatre

Üye
Sen Bilirsin Zaten Senden Iade Alınan Ürün Satılmıyor Bir Daha. Arıza Varsa. Güzel Pc Güle Güle Kullan. :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Sen Bilirsin Zaten Senden Iade Alınan Ürün Satılmıyor Bir Daha. Arıza Varsa. Güzel Pc Güle Güle Kullan. :)

Bu sabah pcyi açtığımda Klavye ve Touchpad çalışmıyordu,PCDEPO.COM'u aradım durumu anlattım bize gönderin serviste inceleyelim dediler bende iade etmek istediğimi mesafeli satış sözleşmesine göre 7 gün içinde sorgusuz sualsiz iade hakkım var ben size neden de söylüyorum makineyi iade etmek istiyorum kusurlu sonuçta dedim.Onlarda peki tamam gönderin siz bize makineyi dediler bende tamam gönderiyorum dedim telefonu kapattım bugün kargoya verdim şimdi 7537'yi eğer iade alırlarsa ASUS X550JK XO012D alacağım onun yerine.Tamam güzel hoş makine 7537'de dediğim gibi ama X550JK XO012D 'de daha güçlü şimdi böyle de bir durum var niye aynı paraya daha güçsüz bir ürün alayım ki değil mi ? 7537 ama cidden hoşuma gitmişti kullanım amacım eğer sürekli oyun oynamak olmasaydı yine 7537 alırdım çok kaliteli bir kasası var :)

sana bir asus kullanıcısı olarak X550JK XO012D'nin hoparlör performansını sormak istiyorum acaba lenovo z510'a veya Y510p'ye göre nasıldır ? ses kalitesi + şiddeti olarak ? 7537 çok şiddetli değildi ama kalitesi tatminkardı.

ha bu arada 7537'nin hoparlörleri neden şarjda iken titreme yapar acaba ?

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
abi senin z580 e ne oldu ?

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Onu satalı 7 ay falan oldu ya

beni hatırladınmı ya z500 var bende nick değiştim :D benimki taş gibi duruyo orda hiç sıkıntı olmadıbenim arkadaşta dell var lenovo alacaktı kalmadığı için dell almış benim laptop ile aynı gün almış hiç memnun kalmadı ısınma problemi var diyor çok yavaş diyor amd ekran kartı olduğu için doğru düzgün güncelleme gelmiyormuş

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
beni hatırladınmı ya z500 var bende nick değiştim :D benimki taş gibi duruyo orda hiç sıkıntı olmadıbenim arkadaşta dell var lenovo alacaktı kalmadığı için dell almış benim laptop ile aynı gün almış hiç memnun kalmadı ısınma problemi var diyor çok yavaş diyor amd ekran kartı olduğu için doğru düzgün güncelleme gelmiyormuş

Tanıdım,amdleri işte bu yüzden sevemiyorum bir türlü ve 3 5 yıla chipset arızası veriyorlar genel olarak karsılastıgım bırsey

Senın makıne gecen yıl guzel makıneydı halan daha kotu sayılmaz z510 olarak guncellendı ama rakıplerıne yanı 7537 ye veya x550jk ya gore baya gerı kaldı

7537 yıne guzel makıneydı sabah sabah uzdu benı

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Tanıdım,amdleri işte bu yüzden sevemiyorum bir türlü ve 3 5 yıla chipset arızası veriyorlar genel olarak karsılastıgım bırsey

Senın makıne gecen yıl guzel makıneydı halan daha kotu sayılmaz z510 olarak guncellendı ama rakıplerıne yanı 7537 ye veya x550jk ya gore baya gerı kaldı

7537 yıne guzel makıneydı sabah sabah uzdu benı

üzdü derken aldınmı ki ?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
üzdü derken aldınmı ki ?
Evet aldım 1 hafta olmustu klavyesi ve faresi bozuldu zaten 850m 4200h asus a kayıyordu kafam bak sımdı gerı gonderdım 7537yı yarın kargo ellerıne gecınce arayacagım kımse 1 haftalık makıneyı tamıre gondermez degıl mı degısım yada ucret ıadesı talep ettım yarın bakacagız

ByKatre

ByKatre

Üye
Evet aldım 1 hafta olmustu klavyesi ve faresi bozuldu zaten 850m 4200h asus a kayıyordu kafam bak sımdı gerı gonderdım 7537yı yarın kargo ellerıne gecınce arayacagım kımse 1 haftalık makıneyı tamıre gondermez degıl mı degısım yada ucret ıadesı talep ettım yarın bakacagız
Sesi Gerçekten Çok İyi Diyebilirirm. Kalite Olarak Yinede Siz Denersiniz Adınıza Sevindim. Değişimi Kesin İsteyin. :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Sesi Gerçekten Çok İyi Diyebilirirm. Kalite Olarak Yinede Siz Denersiniz Adınıza Sevindim. Değişimi Kesin İsteyin. :)

Klavyesi çalışmıyor
Touchpad çalışmıyor
Hoparlör pilde çalışırken bazen cızırtı yapıyordu
ve anlayamadığım bir biçimde makinenin garantisi 2 ay önce başlamıştı,fatura tarihi baz alınır diye düşünüp önemsememiştim

Ses kalitesi ve şiddeti z510 ile kıyaslandığında nasıldır ?

ByKatre

ByKatre

Üye
Klavyesi çalışmıyor
Touchpad çalışmıyor
Hoparlör pilde çalışırken bazen cızırtı yapıyordu
ve anlayamadığım bir biçimde makinenin garantisi 2 ay önce başlamıştı,fatura tarihi baz alınır diye düşünüp önemsememiştim

Ses kalitesi ve şiddeti z510 ile kıyaslandığında nasıldır ?
valla z510 görmedimki hiç :kıskıs: ama gayet net güzel ses :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
valla z510 görmedimki hiç :kıskıs: ama gayet net güzel ses :)

Dün akşam tesadüfen Üniversitede okuyan bir abimin X550C'sini gördüm kasa olarak X550JK ile birebir aynı sadece 1 tane usb eksiği var ve donanımı farklı.Ses olarak beni tam tatmin etmedi EQ açtığım halde yine bir Dell olamadı,Malzeme kalitesi olarak ise aynı şekilde 7537'nin çok gerisinde Sanırım 7537'nin kasasına karşılık olarak Asus N serisi gösterilebilir X serisi gerçekten Apple vs Samsung malzeme kalitesine dönmüş ama yinede çok kötü olmadığını söyleyebilirim yani kasa olarak işimi göreceğinden eminim geriye kalan donanım da daha iyi olduğuna göre X550JK'yı alacağım.

PCDEPO bugün iade talebimi onayladı ve ücretimin 1 hafta içinde iade edileceğini söyledi(Elimde görüşme kaydı mevcut(sesli)Oyarım valla :pokey: )

AVM'ye falan gidersen yolun düşerse bir bakıver Z510 yada Y510p,ses kalitesi olarak daha iyisini görmedim desem yalan olmaz:oke:

• Beğen
Tepkiler: ByKatre

Üst Alt