Dededen Torununa Türkleri Öldürme Dersi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
d€rVish

d€rVish

Üye
Üst düzey Rum Sivil Savunma Bürokratı'nın 3-4 yaşındaki torununa öldürme dersi verdiği video adayı salladı!

Kıbrıs Rum kesiminde Sivil Savunma Teşkilatından bir üst düzey yönetici, 3-4 yaşındaki torununa öldürme dersi verdiği bir video hazırlayarak Facebook'da yayımladı.

RUM GAZETELERİ BİLE ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Rum kesimindeki Fileleftheros gazetesi, ''Torununa nasıl öldüreceğini öğretiyor'' başlığıyla yayımladığı haberde, internette dolaşan videoda elinde tabanca tutan küçük bir çocuğun görüldüğünü ve bir yaşlının sesinin duyulduğunu yazdı.

Habere göre, videoda, elinde tabanca tutan bir Kıbrıslı (Rum) çocuk, görünmeyen azmettirici konumundaki kişiyle birlikte 'Türklere ve komünistlere ateş, yaşasın cunta' diye bağırıyor.

Politis gazetesi de haberi, ''Sivil Savunma Teşkilatında cuntayı özleyen kişi'' ve ''Küçük erkek çocuğa komünistleri öldürme eğitimi veriyor'' gibi ifadelerle aktardı.

''Yunanistan'daki Albaylar Cuntası bugüne kadar yönetimde olsaydı, sözünü ettiğimiz Sivil Savunma Teşkilatı üst düzey idarecisi pekala diktatör rejiminin Kıbrıs'taki muadili olurdu'' yorumunu yapan gazete, videodaki kişinin Sivil Savunma Teşkilatı üst kademe yöneticilerinden olduğuna işaret etti.

Haravgi gazetesi ise ''Faşist içerikli şok video... Dede erkek çocuğu, Türkleri ve komünistleri öldüreceğini söylemeye teşvik ediyor'' diye yazdı.

İŞTE VİDEODAKİ O ŞOK DİYALOGLAR:

Dedesi çocuğa soruyor: "Kimi vuracaksın?"
Çocuk yanıtlıyor: "Türkleri"
Dedesi soruyor: "Başka?"
Çocuk yanıtlıyor: "Komünistleri"
Dedesi konuşuyor: "Bravo oğlum. Yunan'ım"

Görüntülerde bir dönem Yunanistan'da görevde olan faşist cuntanın bir posteri net bir şekilde görünüyor. Ve video çocuğun şu son cümlesiyle bitiyor: "Çok yaşa cunta":nono::nono:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt