Dayhand Iphone Klavye Modifiye ^^Büyük Tuşlu^^

Sponsorlu Bağlantılar

polo291

polo291

Üye
teşekkürler

KELGER

KELGER

Üye
c:\Data\Dayhandinput\TouchSkin\En Iphone keyboard by muveszur

sadece bu klasöre yapıştırmamız yeterlimi.yoksa bir kaç ayar daha varmı.
şundan sordum ben orjinalini kurup sonra dosyaları ekleyince klavyeyi kaydırıp kes kopyala bölümüne geçerken
özellik desteklenmiyor hatası veriyor ve klavye bozuluyor

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :)

tupac20

Üye
programı yüklerken sertifika tarafından kısıtlanıyor diyor bende... nasıl yapıcaz...

KELGER

KELGER

Üye
sis editör ile sertifikasını sil

tupac20

Üye
o nasıl oluyor?

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
Teşekkürler

fatikngage

fatikngage

Üye
bunu uzun bi süredir kullnıyorm güzel bi pro teşekkürlr

tupac20

Üye
ya biri yardım etsin bende kullanayım... alfanumerikten bıktım... programı yüklerken sertifika tarafından kısıtlanıyor diyor... ne yapcam nasıl yapıcam biri anlatabilirmi lüftenn... telefonum N5800XM

katates

katates

Üye
telefonun hackli olması gerek galiba

minti19

minti19

Üye
teşekkürler!!!!

DoodLez_06

Üye
bendede aynı sorun var ya dahili bileşen hatası veriyor yada sertifika kısıtlaması diyor. telefon hackli. c6v11 yazılımı var.

mstfgrkn

Üye
bana nie olmuo bu program siz nası yüklüosunz

tupac20

Üye
telefonu hacklemeden bu klavyeyi kullanmanın yolu yoq mu ya

gece kralı

Üye
ya su 4sharedden nasılindircezz ayrıca birçok indirme yaptım ve hepsindede sertifika hatası veriyordu lütfen yardım

--------------- Ekleme ---------------

bendede aynısı oluyor

yesduncan

Üye
n8 de deniyorum.
prgramı sorunsuz yükledim. ama o modifiye dosyalarını atamıyorum disk yazma korumalıdır diyor???

bosnags

bosnags

Üye
teşekkürler alışmak biraz zor oldu

ya su 4sharedden nasılindircezz ayrıca birçok indirme yaptım ve hepsindede sertifika hatası veriyordu lütfen yardım

bendede aynısı oluyor

sertifika alıp imzalatman gerek bunun için sitede bilgi verilmiş

KELGER

KELGER

Üye
arkadaşlar ben ilk çıktığı günden beri kullanıyorum.çok güzel.
ama ben arkadaşın verdiği dosyayı kullandım sadece.başka klavye programının içine attım

estomb

Üye
teşekkürler hocam ama görünürde tek fark 3 yeni tuş özellik olarak ne kazandırır acaba

KELGER

KELGER

Üye
arkadaşlar ben ilk önce normal ıphone klavyesini kurdum.ve tam ekran dosyalarını aldım sonra bunun dik ekran dosyalarını da aldınm.depoladım.yanni dik türkçe ve büyük tam ekran ingilizce.
sonra bu programları sildim.ve opera klavyesi olan day hand mi ne öyle bir pro kurdum.2 sis dosyası.
sonra bu ıphone klasörlerini onların üzerine yapıştırdım.otomatikte başlıyor.sorunsuzda çalışıyor.
5800 lar bundan şaşmamalı.bende n97 var kendi klavyesini bozuyor ama yinede bunu kullanıyorum

Üst Alt