[d13] WeatherClock Widget 1.00(0) S^3 S^4 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Anil-D

Anil-D

Üye
teşekurler bunlar magazada yok senmi yapıyosun

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim ben yapmıyorum o kadar ilerleyemedim daha :) d13 imalatı galiba :) mağazada 2,03 euro ya satılıyor denmiş ama link yok

bayon

Üye
espoo sil
şehir seçtikten sonra hem ankara hen espoo oluyor. espoo üzerine basılı tut delete seçeneği çıkıyor. aşağıdaki alanda siliyorsun

bak aynılarini yapıyorum diğerini basılı tutup siliyorum ankarayi seçiyorum kaç derece felan programdan görüyorum ama witgete geldiğim de hala espoo kalıyo ayrıca bende hava simgeleri de çıkmıyo neyse format atayım dedim harf da attım soft da attım yok yine aynı niye böyle oluyo ki

hsn6262

hsn6262

Üye
Uygulama Türkiye 'yi kapsamıyor.Ayrıca ana ekranda kendi şehrinin widgetinin gösterilmesinde sorun yaşayanların tek yapması gereken open4all yamasını aktif edin ve sorunu çözün.(Tabi şehirlerim içersine espo yu silin/kaldırın, kendi şehrinizi ekleyin işlem tamam.)

bayon

Üye
Uygulama Türkiye 'yi kapsamıyor.Ayrıca ana ekranda kendi şehrinin widgetinin gösterilmesinde sorun yaşayanların tek yapması gereken open4all yamasını aktif edin ve sorunu çözün.(Tabi şehirlerim içersine espo yu silin/kaldırın, kendi şehrinizi ekleyin işlem tamam.)

evet ya o yamayi aktif edince düzeldi çok sağolun

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
süper paylaşım Teşekkürler Tam türkçe olsa Tam süper olur biraz uğraşsan diyorum ustam

- - - Eklendi - - -

Bendede bir sorun olmadı fp1 701 yükledim takır takır çalışıyor şehire elbistan yazdım direk buldu googleden direk alıyor il ilçe süper kasma Yok en önemlisi bu Zaten

Türkçe için baktım ama dil dosyasını bulamadım. exe nin içine koymuşlar herhalde bu nedenle ceviremedim.

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
süper paylaşım Teşekkürler Tam türkçe olsa Tam süper olur biraz uğraşsan diyorum ustam

- - - Eklendi - - -

Bendede bir sorun olmadı fp1 701 yükledim takır takır çalışıyor şehire elbistan yazdım direk buldu googleden direk alıyor il ilçe süper kasma Yok en önemlisi bu Zaten

Türkçe için baktım ama dil dosyasını bulamadım. exe nin içine koymuşlar herhalde bu nedenle ceviremedim.

shenol85

Üye
saat görünmüyor sebebi ne olabilir ?
8 x 6 olan widgetin saati görünmüyor anlamadım gitti :S

jakabey

Üye
o yama nerde ve nasıl aktif ediliyor

- - - Eklendi - - -

hava durumu göstergeleri gözükmüyor espoo silinmiyor şehri bul dediğimde hafıza dolu diyor kilitleniyor ekran

bayon

Üye
o yama nerde ve nasıl aktif ediliyor

- - - Eklendi - - -

hava durumu göstergeleri gözükmüyor espoo silinmiyor şehri bul dediğimde hafıza dolu diyor kilitleniyor ekran

telefonun hacklemen lazım sorsa rompacher diye bi program var onda aktif yapacaksın yamayı

Anil-D

Anil-D

Üye
proyu cye kurarsan duzeliyor dostum

akifd

akifd

Üye
Canın sağ olsun gayet güzel iş görüyor günlük olanı kullanırım orası türkçe Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt