[d13] WeatherClock Widget 1.00(0) S^3 S^4 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
[d13] WeatherClock Widget 1.00(0) S^3 S^4 Signed

orijinal ana ekran widgeti, ve hava uygulaması. Siz 2 tane widget biçimi arasında seçim yapabilirsiniz. Biçimine bağlı olarak, önümüzdeki 4 gün boyunca, tarihi ve tahmini gösterecektir. Saatin üzerinde dokunulduğunda saat tarihe dokunarak, varsayılan takvim uygulaması açılır, hava durumu verileri yenilemek güncel hava simgesine dokunun. CWeather üzerinde şehir eklemek / kaldırmak, sıcaklık birimi, dil, widget güncelleme sıklığı ve simgeleri seçebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: alexkara, tass_co1983 ve ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

SLH.55

SLH.55

Üye
Teşekkürler:oke:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

tass_co1983

tass_co1983

Üye
işte kral paylaşım :tşk:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler bunun içindeki hava durumu eski sürüm tam yüklüyor dum vazgeçtim ev ekranlarını sıfırlı mu

bayon

Üye
çok süper sağolun :)

zykharyo

Üye
Siz alıcı bazı kredi vermek gerekir

bayon

Üye
arkadaşlar bi yardımcı olun ya saatin üstündeki şehiri değiştiremiyorum

tolgatavli

Üye
Teşekkürler

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
orjinal hava durumu widgeti üstüne kurmuyor dostum. bağımsız bir uygulama benim ev ekranları sıfırlamadı.

- - - Eklendi - - -

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye

akifd

akifd

Üye
süper paylaşım Teşekkürler Tam türkçe olsa Tam süper olur biraz uğraşsan diyorum ustam

- - - Eklendi - - -

Bendede bir sorun olmadı fp1 701 yükledim takır takır çalışıyor şehire elbistan yazdım direk buldu googleden direk alıyor il ilçe süper kasma Yok en önemlisi bu Zaten

bycoo32

bycoo32

Üye
mükemmel teşekkürler

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi

eğer d13 yapımı modlu bir hava durumu widgeti yüklemişsen ondandır. bende nokianın kendi hava durumu var yalnız, oda bunu kurduğum halde duruyor.

bayon

Üye
ya ben ankarayi seçiyorum ama ana ekran da espoo yu gösteriyo hâlâ ne yapmam gerekiyo

asigsasi

asigsasi

Üye
yok işte bi gariplik var bu işte

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
espoo sil
şehir seçtikten sonra hem ankara hen espoo oluyor. espoo üzerine basılı tut delete seçeneği çıkıyor. aşağıdaki alanda siliyorsun

asigsasi

asigsasi

Üye
korktuğum kadar yokmuş korkum da ev ekranlarının silinmesi fakat silinmedi tekrar teşekkür ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt