Galaxy Ace 2 i8160 CyanogenMod12!-12.1!Lollipop5.0.2-5.1

Sponsorlu Bağlantılar

ettu

ettu

Üye
YUNUSEMREMACAR
Emeğin için teşekkürler. Romu ve gapps'ı indirdim. cm-11 sorunsuz kullanıyorum. Uygun bir zamanda bu romu da denerim.
NOT:Romu yüklerken dosya sistemini f2fs yapabilirsiniz ve sd swap yapabilirsiniz... derken biraz açar mısın? Terimler bazılarına yabancı gelebilir.

Mcr21

Mcr21

Üye
YUNUSEMREMACAR
Emeğin için teşekkürler. Romu ve gapps'ı indirdim. cm-11 sorunsuz kullanıyorum. Uygun bir zamanda bu romu da denerim.
NOT:Romu yüklerken dosya sistemini f2fs yapabilirsiniz ve sd swap yapabilirsiniz... derken biraz açar mısın? Terimler bazılarına yabancı gelebilir.

tamamdır hallettim.

cunior_19

cunior_19

Üye
konuya resim at link yerine dostum

Alican5293

Üye
Arkadaşlar cm13 çıkmış detaylı anlatırmısınız veya kullanan varsa tavsiye edermisiniz xda çok karışık malesef bişey anlamıyorum. Birde Ultimaterom var sizce hangisi daha iyi.

Alican5293

Üye
Baya ısınmştım peki taban romunun android sürümü kaç

şöyle bir romda var güzele benziyor indirdim ama karışık baya yardımcı olabilirmisin

bu linkte Romun içindeki görüntüler var çok karışık bir rom

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Baya ısınmştım peki taban romunun android sürümü kaç

şöyle bir romda var güzele benziyor indirdim ama karışık baya yardımcı olabilirmisin

bu linkte Romun içindeki görüntüler var çok karışık bir rom
kurulum karışık değil linkteki romu odin ile yüklemeniz gerktiği söyleniyor fakat sayfaya pek güvenemedim ve rom sağlam olmayabilir.android sürümü kitkaat gibi göstermişler fakat stock jelly bean yazılımına bir iki geliştirme ve giydirme yapılmış sadece tavsiye etmem ama yinede karar sizin.tavsiyem stabil bir cm romu kurup kullanamnız maxicepte zamanında paylaşmış olduğum ve daha sonraları başkaları tarafından paylaşılan cm romları inceleyin beğendiğinizi kurun.ben ace 2 kullanırken miui ve color os kullanmıştım tavsiye ederim.

Cadillac34

Üye
Bunu Galaxy Ace 2'ye yüklesem çalışır mı? IMEI gider mi şebeke sorunu çıkar mı? Telefonun sürümü 4.1.2 Jelly Bean

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK