Püf Noktası Cwm Recovery Listesi

Sponsorlu Bağlantılar

AHKE

AHKE

Üye
galaxy y s6310 için bulabilirmisin acaba custom rom flan atmak istiyorum ama bulamadım cwmsini

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Eski derken? Recovery tool indirin cihazınıza uygun cwm ve twrp varsa kendi indirip kuruyor

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: AHKE

Furkan Akif İŞLEK

Üye
T11 yok mu ???

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Recovery toolile deneye bilirsin srnde

mamix1905x

Üye
Recovery toolile deneye bilirsin srnde
KARDEŞ BEN XPERİA Z KULLANIYORUM GEÇENLERDE TELEFONUMA ROOT ATDIM ŞU Recovery'DE KURDUM HATTA SES ARTTIRMAK İÇİN YAZILIM BİLE YÜKLEDİM O PROGRAMDAN''Recovery'' BENİM ASIL SORUM ŞU BU BU Recovery'DEN ATTIĞIMIZ YAZILIM NEDİR ROMMUDUR MODMUDUR ..? BİDE KONUNUN EN BAŞINDA BİR LİSTE VERMİŞSİNİZ BU LİSTEDE HER TELEFON MODELİNİN KARŞISINDA BİR YAZILIM VAR BU YAZILIMLAR Recovery'DENMİ ATILIYOR? YOKSA PC'DENMİ BEN BU İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIM :)) LÜTFEN AÇIKLAYICI BİŞEYLER YAZ....

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Onları yükleme :) daha iyileri var
Romda yükleniyor modda yükleniyor

mamix1905x

Üye
Onları yükleme :) daha iyileri var
Romda yükleniyor modda yükleniyor
ABİ DAHA İYİLERİ VAR DEDİĞİN ŞEYLERİN LİNKİNİ VERİRMİSİN SANA ZAHMET.. BİRDE Recovery 'DEN ATILAN MODU ANLADIM HANİ TELEFONA AYAR KATIYOR PEKİ ROM NEDİR? (STOCK ROMU BİLİYORUM) AMA ROM' HİÇBİ YERDE GÖRMEDİM...(MODİFİYE EDİLMİŞ ROM.... VE KONUNUN BAŞINDAKİ LİSTEDE OLAN MODLAR: BUNLAR HER MODEL İÇİN AYRIMIDIR?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
konudakiler rom evet her telefonun kendine özeldir

mamix1905x

Üye
konudakiler rom evet her telefonun kendine özeldir
ABİ SAĞOLASIN SİTE İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM BİLGİLENDİRDİĞİN İÇİNDE :):rock:
BİRDE BU ROOT ROM Recovery DOWNLOAD MOD- MOD VE DİĞER ZIMBIRTILAR:horse: HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALABİLECEĞİM BUNLAR İŞTE NEDİR NE İŞE YARAR NASIL YAPILIR FALAN FİLAN...:kıskıs:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Google kullan azıcık :p

• Beğen
Tepkiler: mamix1905x
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
ne kadını yahu :D

• Beğen
Tepkiler: mamix1905x

mamix1905x

Üye
abi bu arada benim telefonda DOWNLOAD MOD AÇILMIYOR ACABA BU MODDA RECOVERY GİBİ PC İLE ETKİNLEŞTİRİLDİKDEN SONRAMI AKTIF OLUYOR? YOKSA RECOVERY YÜKLÜ TELEFONDA AÇILMIYORMU?
BU ARADA HER ŞEYİ DENEDİM AÇILMASI İÇİN 3 KOMBİNASYON FALAN SES KISMA AÇMA POWER TUŞU TEL KAPALIYKEN AÇIKKEN AMA HİÇBİR FAYDASI OLMADI....
NO: XPERİA Z

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Sony bilmiyorum :)

Üst Alt