GM Discovery 2 [Custom ROM][Lollipop 5.0][Mükemmel Taklit]

Sponsorlu Bağlantılar

xbratux

xbratux

Üye
    Konu Sahibi
[Custom ROM][Lollipop 5.0][Mükemmel Taklit]
Merhaba,yeni bir rom buldum ve sizinle paylaşmak isteidim.Cihazın başına gelecek sorunlardan ben sorumlu değilimdir kendi kararınızla yükleyiniz.Sorularınız varsa bildiklerim kadarıyla cevaplıyacağım.

Adım1 : Google Chrome'den Zenmate indirip kurun Hong Kong seçin.(VPN Amaçlıdır.VPN olmadan girerse error veriyor)
Adım2: girip indirin (kaydolmanız gerekmektedir)
Şifre: 2000eyup
@edit: Teknojix'in üyeliğidir
Adım3: Telefonun kendi hafızasına veya sd kart'a atın.
Adım4:
Adım5:
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Adım6: Telefonun Power Tuşu + Ses açma,kapama tuşuna aynanda basıyoruz.Gm yazısı geldiğinde power'den elimizi çekiyoruz.Açıldığında tüm tuşlardan elinizi çekin.
Adım7: Wipe>Advanced Wipe>Dalvik Cache,Cache,Data,System,Custpack>Tiklerini işaretleyip Swipe to Wipe çubuğunu sona getiriyoruz.(Uzun bekletiyor dondu gibi endişelere girmeyin)
Adım8: Telefon formatlandığına göre geri dönüp Mount>System,Custpack tiklerini kaldırıp geri geliyoruz.
Adım9: Anasayfadan INSTALL tıklıyıp rom'u attığmız dizine gidip rom'u seçiyoruz ve Swipe to Confirm Flash çubuğunu sona getiriyoruz.Ardından bekliyoruz altta reboot çıkarsa ona tıklıyoruz.

Adım10: Hayırlı olsun ayarlardan veya başlangıçta Türkçe yapıp kullanın.(Açılması uzun sürer)

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

NOT: Ekran görüntüleri alıntı olduğu için böyledir.

Son düzenleme:

Jan

Jan

Üye
Tşk ler kardeş

Teknojix

Teknojix

Üye
Romu yükledim ve kullanıyorum. Kullanma nedenim ise şarj süresi. Bunu yükledikten sonra feci bir halde şarj daha çok dayanıyor.15-20 dk facede dolaştığımda 2-3 şarj gidiyor eskisinde 5-6 gidiyordu. Rom çince olduğu için hava durumu widgeti kamera uygulaması falan birçok şeyi yok. Var da çince o yüzden google playdan indirmeniz gerekiyor. Biraz uğraştırıcı anlayacağınız. Ama şarjdan sıkıntı çekenler kesinlikle bu romu yüklesinler.

NOT:Türkçe dili var. Romu yapanlar çin olduğu için bazı uygulamaları çince.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: keşke sen upload edebilseydin :oke:

xbratux

xbratux

Üye
    Konu Sahibi
İnternetim yavaş akk dolu olduğu için malesef upload edemedim

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
telefonu uzun bir süreden sonra tekrar root yapıyorum s... güncellemesini gelmiyor ben root yapınca geliyor inadına bu romu yüklemeyi düşündüm şarj güzel denmiş bakalım

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Biri indirip upload etsin hayrına :)

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Romu yükledim ve kullanıyorum. Kullanma nedenim ise şarj süresi. Bunu yükledikten sonra feci bir halde şarj daha çok dayanıyor.15-20 dk facede dolaştığımda 2-3 şarj gidiyor eskisinde 5-6 gidiyordu. Rom çince olduğu için hava durumu widgeti kamera uygulaması falan birçok şeyi yok. Var da çince o yüzden google playdan indirmeniz gerekiyor. Biraz uğraştırıcı anlayacağınız. Ama şarjdan sıkıntı çekenler kesinlikle bu romu yüklesinler.

NOT:Türkçe dili var. Romu yapanlar çin olduğu için bazı uygulamaları çince.
Nasıl kayıt oldun phone number yanlış diyor kabul etmiyor kayıt olamadim

xbratux

xbratux

Üye
    Konu Sahibi
Üyelik veriyim hemen
[email protected]
Şifre: 2000eyup
@edit: Teknojix'in üyeliğidir

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Teknojix

Teknojix

Üye
Gençler yakin bir zamanda upload etmeyi dusunuyorum. Akkyide astik ama hayirlisi.

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
@KingDroid

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
Twrp de yedek alırken custpack diye bir bölüm var o ne samsung da yoktu
custpack bazı rom dosyalarının(General Mobile uygulamları-General mobile zilsesleri-özel framework.apk-fontların-bulundugu bölüm.Keşke olmasaydı rom portlama daha kolay olurdu

• Beğen
KingDroid

KingDroid

Üye
hayırdır beni çağırmışsınız mevzu nedir?
gmd2 olsa bunu kurardım elimde gmd1 var ne yazıkki :(
PhilZ Recovery kullanıyorum ben twrp düzgün çalışmıyor

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Yalan oldu bu ROM.....

Teknojix

Teknojix

Üye
Valla yalan olmadı arkadaş siz indirememişsiniz açıkçası ben birkaç sıkıntısı olmasına rağmen sırf ŞARJI ÇOK İYİ koruduğu için kullanıyorum.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Valla yalan olmadı arkadaş siz indirememişsiniz açıkçası ben birkaç sıkıntısı olmasına rağmen sırf ŞARJI ÇOK İYİ koruduğu için kullanıyorum.
Çok yavaş iniyo inmiyor net yavas

Teknojix

Teknojix

Üye
Bende idm ile 2 saate indirdim.