cs 1.6 menu sorunu ve çözümü | cs 1.6 menu yokolma sorunu çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
KARDEŞ bnde bu sorun deıl new game den bölum secıom gırmıo tekrar menuye gelıo acıl cvpppp 2. deneyısımde de bölume girio loadıng gelıo ama dolmauyo sonra yanıt vermıo dıo kapatmak zorunda kalıom ACİL CVP LUTFEN
:sos:sos:megafon::megafon::megafon::polis::polis::birak::birak:

Donanımı düşük bir PC'de aynı sorunu görmüştüm. Muhtemelen senin de donanımın düşük.

esercik42

Üye
hala bozuk delricem

Yönetici tarafından düzenlendi:

ahmetburakfb

Üye
Olmadıııııııııııııııııııııııııııı :birak:

gagbilibol

Üye
Kardesım Olmuyor Sana Sorunu Anlatayım Benim Goruntu ayarları softwareydi d3d yaptım sonra boyle menu kayboldu ama fareyi gezdirince ses cıkıyor menu sesleri sadece yazılar yok lutfen bul bu sorunu ? Şimdiden teşekkurler ...:blush:

joker19

joker19

Üye
Merhaba arkadaşlar bu videodaki işlemleri yapın çözülüyor ben bu şekilde yapmıştım.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

(Half-Life içinde geçerli)

bilalsatii

Üye
OLMUYO

suleymancoban.s

suleymancoban.s

Üye
olmadı ya lanet olsun

Emperor4231

Emperor4231

Üye
beyler sorunu düzelttim ve videoya çekip youtube'a attım video linki
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
ypamayan olursa haber verin

Son düzenleme:

ananas231

Üye
cs 1.6 oyun yöneticisi benim açılmıyor bi el atın discord : BK | Elbaşkan#5613 eklersiniz

ananas231

Üye
discorddan yardım edersen sevinirim bende bulamadım çözümünü discord : İCE | GodKrater#5613

EnesKho

Üye
bendede aynısı olyor arkada ses geliyor oyun açılıyor silah sesleri ve menünün click sesler geliyor fakat arkaplan resmi gözüküyor sadece
Mesaj birleştirildi:

KARDEŞ bnde bu sorun deıl new game den bölum secıom gırmıo tekrar menuye gelıo acıl cvpppp 2. deneyısımde de bölume girio loadıng gelıo ama dolmauyo sonra yanıt vermıo dıo kapatmak zorunda kalıom ACİL CVP LUTFEN
:sos:sos:megafon::megafon::megafon::polis::polis::birak::birak:
knk özeliklerden uyumluluk denedinmi?
Mesaj birleştirildi:

Kardesım Olmuyor Sana Sorunu Anlatayım Benim Goruntu ayarları softwareydi d3d yaptım sonra boyle menu kayboldu ama fareyi gezdirince ses cıkıyor menu sesleri sadece yazılar yok lutfen bul bu sorunu ? Şimdiden teşekkurler ...:blush:
benimkide aynı :(

Son düzenleme:

Üst Alt