[Çözüldü]Şarj Duraklatıldı. Pil Sıcaklığı Çok Düşük Uyarısı?

Sponsorlu Bağlantılar

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kardeş bu işler şakaya gelmez, Allah korusun patlar.
Bir an önce bir servise göster

Ben Hep En Ağır Oyunları Şarjdayken Oynuyorum Hiç Bişi Olmadı Hatta Bir Kere Isındı Dolaba Attım Şaka Değil Haa

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
Ben 2 haftadada bir rom degistirdim icin benim sarja bisi olmuyor

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
En düşük benim s3 minide 18e düşünmüştüm en yuksek 43.

bpeker

Üye
ayni sorunu bende yasadim., bir ingiliz sitede sorunun cözümünü bulmustum,

telefonu söküp sarj soketi flex film i yeniden alip takiyorsunuz. sorun bitiyor, az önce ben telefonuma taktimm, sarj basladi,,

furkankaya559758

Üye
Bataryayı yorganın altına at ısınsın. Üşütmüş biraz.

fukran

Üye
.

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
ben note 3 ü buzdolabında bırakırdım yarım saat sonra oyun oynardım.Ayrıca antutu puanı buzdolabında daha yüksek puan veriyor :ehe

galata0185

Üye
hocam şarj filmi sıkıntılı çıktı ya. şarj soketinin üstünde metal bişey var onu çıkardım. şarj olmaya başladı (kasanın içinde)daha net olmak gerekirse : sorun bu entegrede

Hocam o dediğiniz parçayı çıkardım ama yine aynı sorun devam etmekte başka çözüm yoluyokmu telefonu satmak istiyorm ama bu sorun yuzunden elm ayağım bağlı

emrahbayram

Üye
hocam şarj filmi sıkıntılı çıktı ya. şarj soketinin üstünde metal bişey var onu çıkardım. şarj olmaya başladı (kasanın içinde)daha net olmak gerekirse : sorun bu entegrede

evet sonuç bu arıza yolu bozuktu çözümü universal degrease sprey toz içinde ve su sıvısı kaldı temizle çalışır olmayan yenisi yedek parça alın ömür boyu kullan

Üst Alt