[Çözüldü]Şarj Duraklatıldı. Pil Sıcaklığı Çok Düşük Uyarısı?

Sponsorlu Bağlantılar

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
    Konu Sahibi
[Çözüldü]Şarj Duraklatıldı. Pil Sıcaklığı Çok Düşük Uyarısı?
samsung başımıza yeni icatlar çıkarıp durma bu nedir ya :gun1:

Bu Arada Orjinal şarj aleti kullanıyorum - Usb kablosuyla pc dende denedim. başka şarj aletinide denedim. telefonu resetledimde. bataryayı da çıkarıp taktım :D bunun haricinde bişeyler varmı ? :D

Son düzenleme:

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Az isit kalorifere koy yada tavaya at bi ters duz yap tak duzelir :kop2:

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve tayfunerdogmus1
Ccihat67

Ccihat67

Üye
Hocam şarjdayken oyun felan oyna ısınsın :)

mntsfth

mntsfth

Kapalı Hesap
Kardeş bu işler şakaya gelmez, Allah korusun patlar.
Bir an önce bir servise göster

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
Cihazın en düşük çalışma sıcaklığı kaç ?

Kontrol

Kontrol

Üye
Şarja takip ağır bir oyun oyna işlemciyi zorla isinir ama riski ne olur bilemem bu arada böyle entel dantel hatalar hep sana denk geliyor :D

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
samsung başımıza yeni icatlar çıkarıp durma bu nedir ya :gun1:

Bu Arada Orjinal şarj aleti kullanıyorum - Usb kablosuyla pc dende denedim. başka şarj aletinide denedim. telefonu resetledimde. bataryayı da çıkarıp taktım :D bunun haricinde bişeyler varmı ? :D

Başka bir batarya ile dene.

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
    Konu Sahibi
Cihazın en düşük çalışma sıcaklığı kaç ?
hocam şarj filmi sıkıntılı çıktı ya. şarj soketinin üstünde metal bişey var onu çıkardım. şarj olmaya başladı (kasanın içinde)daha net olmak gerekirse : sorun bu entegrede

Siycey

Siycey

Üye
O nasıl bişey la banada ekran sıcaklığı yüksek parlaklık yükseltilemiyor gibi bişey diyor :D
Ama benimki note 3 lerde genel sorun ekran parlaklığı sonda gta sa oynayınca yapıyor

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
    Konu Sahibi
O nasıl bişey la banada ekran sıcaklığı yüksek parlaklık yükseltilemiyor gibi bişey diyor :D
Ama benimki note 3 lerde genel sorun ekran parlaklığı sonda gta sa oynayınca yapıyor

Kitkatta yeni moda o ya :D işlemci ekranın hemen arkasında oldugu için ve aydınlık ne kadar fazla olursa ekran sıcaklığı arttığı için sıcaktan ekranı çatlatma riski oluyor.

ishak388

ishak388

Üye
telefona fazla yükleniyorsun aynı benim gibi ondandır biraz az oyun oyna :)

Siycey

Siycey

Üye
Kitkatta yeni moda o ya :D işlemci ekranın hemen arkasında oldugu için ve aydınlık ne kadar fazla olursa ekran sıcaklığı arttığı için sıcaktan ekranı çatlatma riski oluyor.
Vay demek kitkatın halt yemesiymiş :D

Anil-D

Anil-D

Üye
Arkadasim ne sorunmus bu böyle vay be

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Kitkati yüklemez olaydik 4.3 daha iyiydi ne zamanki 4.4.2yi yükledim şekerim yükselmeye başladı

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Anil-D

Anil-D

Üye
4.3 gecilmiyormu

Üst Alt