[ÇÖZÜLDÜ] Ascend P1 (U9200) Brick

Sponsorlu Bağlantılar

ismet.100

ismet.100

Üye
    Konu Sahibi
[ÇÖZÜLDÜ] Ascend P1 (U9200) Brick
Arkadaşlar cihaz rootluydu cyanogenmod 11 yüklüydü ve clockwork recovery yüklüydü cwm den gapps kuramayınca twrp recovery yüklemeye çalıştım ama telefon kapalı kaldı huawei logosunda takılıyor recovery moda ulaşamıyorum.Sadece ses kısma ve güç tuşlarıyla download moda alıp usb ile bilgisayara bağlarsam bağlantı sesi geliyor ve android phone olarak görünüyor.Fastboot ile defalarca cwm ya da twrp kurmayı denedim.İşlem tamamlanıyor ama telefonu reboot edip recovery mod a girmeye çalışınca tekrar logoda takılıp kalıyor.Sizce ne yapabilirim ? USB gördüğü için bi şekilde kurtarabilir miyim ?

ismet.100

ismet.100

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonu kurtardım.Cihaz download moddayken pc ye bağlayınca adb modda algılanıyordu.Ben de uygun stock rom bulup indirdim.Bi program yardımıyla rom içerisinden boot.img ve recovery.img dosyalarını aldım.Fastboot yardımıyla önce boot sonra da recovery dosyasını flashladım.Hafıza kartına stock rom klasörünü atıp ses açma+ses kısma+power kombinasyonu ile stock rom yükledim.Şuan telefon normal şekilde açılıyor.Download mod ve recovery mod da sağlıklı şekilde açılıyor :)

uykucu kerim

Üye
Nasıl yaptınız bendede var aynı durumda yonlendirirmisiiniz

Üst Alt