Counter Strike Beta v0.7.5 65 MB !!!

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
rotation uygulamasını yükle ve tıkladığın zaman 3 tane seçenek gelecek ortadaki ne bas ve oyunu öyle aç

hançer

hançer

Üye
teşekkürler indiriyorum sayenizde

beatboxqwe

Üye
Onunla ilgisi yok. Bu oyun quake 2 tabanlı değil quake 3 arena tabanlı. Normalde çalışması lazım.

http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-oyunlari/quake-3-efsane-fps-5800-ve-n97-3-315288.html

Gerekirse nofpu sürümü indir fpu güçlü olmayabilir 5800 ın.

Ve P.I.P.S indirmek zorundasın:

Önce pips kur tekrar açmayı dene çalışmazsa ÜSTÜNE bunu kur hafıza kartına:

- - - Eklendi - - -

PIPS i telefon hafızasına kur!

Ben quake 2 tabanlı sanıyordum quake 3 tabanlıymış quake 3 5800da randımanlı bir şekilde çalışmıyor kasıyor yani.

ozancann

Üye
Bu tür oyunları bilgisayarda rahat rahat oynamak varken, telefonda cebelleşmek mantıklı gelmiyor. Mesela Samsung modellerinde GTA3 oyunu var ama pcde oynamışım zaten ne kadar keyif verebilir ki? Telefonda telefon oyunu, pcde pc oyunu keyif verir. Hepsi değil ama mesela Fruit Ninja oyununu pcde oynadığımızı düşünelim, araba park etme gibi oyunlara benzer. Sırf seviyorum diye Euro Truck Simulator 2'yi telefonda oynamak istemem, telefon hakkını veremez çünkü. Counter Strike'da aynı şekilde. Bunlar benim görüşüm. Muhtemelen 38 saniyenizi aldım,hakkınızı helal edin :) Saygılarımla...

• Beğen
Tepkiler: ANIL
OPC

OPC

Üye
Bize de böylesi çıkar :D Teşekkürler paylaşım için de :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bu tür oyunları bilgisayarda rahat rahat oynamak varken, telefonda cebelleşmek mantıklı gelmiyor. Mesela Samsung modellerinde GTA3 oyunu var ama pcde oynamışım zaten ne kadar keyif verebilir ki? Telefonda telefon oyunu, pcde pc oyunu keyif verir. Hepsi değil ama mesela Fruit Ninja oyununu pcde oynadığımızı düşünelim, araba park etme gibi oyunlara benzer. Sırf seviyorum diye Euro Truck Simulator 2'yi telefonda oynamak istemem, telefon hakkını veremez çünkü. Counte Strike'da aynı şekilde. Bunlar benim görüşüm. Muhtemelen 38 saniyenizi aldım,hakkınızı helal edin :) Saygılarımla...

34 saniye :D

esokmen

esokmen

Üye
videoda güzel gibi duruyor

incebey38

incebey38

Üye
cok hemde cok ilginc syaambian ölü bir işletim sistemi ölü üretimi bitmiş bir işletim sistemi yani nasıl yeni bir oyu cıkar ben android e dönecem yazın s 4 mini alacam

nokia 603

Üye
ben indiremedim yardımcı olur musunuz

Üst Alt