Counter Strike Beta v0.7.5 65 MB !!!

Sponsorlu Bağlantılar

PYTHONs

Üye
şükür symbian ı düşünen de varmış yani :dry:

dinemo

dinemo

Üye
dokunmatik kabul etmiyor ne lazım onun için

fatih54102

fatih54102

Üye
Oyunun tam sürümü çıktıktan sonra dokunmatik desteği gelmezse (İnşallah gelir).
Android'teki
''Critical Strike Portable'' gibi oyuna dokunmatik desteği ekleme şansınız olabilir mi ??

Bu gibi kontrolleri eklemek için kaynak kodlara müdahale etmek gerekir bunu da yapmak kolay değil.
Ama olursa emin olun bundan daha gerçekçi ve daha az kasma olacaktır. Çünkü bu direk quake motorunu kullanıyor android unity kullanıyor bu da ciddi anlamda performans düşüklüğüne sebep oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Mr. SaLÇa
Kayahan14

Kayahan14

Üye

bu konuda bilgi var fatih kardeş source kodes var ikinci mesaj da bak istersen

- - - Eklendi - - -

Oo zaten yorumu da varmış :)

- - - Eklendi - - -

Zaten yorumu da o atmış :ah

Pringles

Pringles

Üye
Abi tam sürümde dokunmatik desteği eklenirse süper olur

- - - Eklendi - - -

Mause ile oynamayı denedim oyun tepki vermiyor :(

welat935280

welat935280

Üye
bunun bedava indirmesi yok mu ya

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Tam oyuna giriyorum single player falan çıkıyor tıklıyorum tak atıyor çözümü nedir

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
Teşekürler denemek lazim

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Çalıştıran var mı

Pringles

Pringles

Üye
kayahan14' Alıntı:
Çalıştıran var mı

Abi bende çalışıyor. Yarın pc ye geçince bütün kurulumu anlatırım

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Tamam virtual zaten var bende rotate screen i yaptım counter i kurdum virtual i açtım
counter i açtım normal çalışıyor virtual key ile basıyorum ya atıyor ya donuyor

orhan424

orhan424

Üye
Tamam virtual zaten var bende rotate screen i yaptım counter i kurdum virtual i açtım

Bende de öyle.Oyunu çalışdırmamla silmeyim bir oldu

bayon

Üye
bu oyunun 0.7.9 sürümü de var onu deneyin isterseniz

Pringles

Pringles

Üye
kayahan14' Alıntı:

Abi herşeyi normal yapmışsın, ama bende çalışıyor single player dedikten sonra skırmısh ten giriyorsun dimi ?

gabriel4212' Alıntı:
bu oyunun 0.7.9 sürümü de var onu deneyin isterseniz

kaynağı verir misin abi ??

smh60

smh60

Üye
Link veresene reis

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Abi herşeyi normal yapmışsın, ama bende çalışıyor single player dedikten sonra skırmısh ten giriyorsun dimi ?

kaynağı verir misin abi ??

single a tıkladığım gibi atıyor c6–01 de deneyen var mı

ciyerci

ciyerci

Üye
arkadaşlar oyun gercekten cok güzel bayağı oynadım :D ama sinir edici tarafı is virtualkeyle yön tuşlerıne hızlı basarsanız oyundan başlamadan atıyor yanı yön tuşlarına bıraz 5 sn kadar basılı tutun sonra cekın sonra tekrar tekrar oyun acılana kadar öyle oyun acılınca atmıyor :d

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar oyun gercekten cok güzel bayağı oynadım :D ama sinir edici tarafı is virtualkeyle yön tuşlerıne hızlı basarsanız oyundan başlamadan atıyor yanı yön tuşlarına bıraz 5 sn kadar basılı tutun sonra cekın sonra tekrar tekrar oyun acılana kadar öyle oyun acılınca atmıyor :d telefonum e6

behzat

behzat

Üye
yaramaz berbat bişey

Kayahan14

Kayahan14

Üye
arkadaşlar oyun gercekten cok güzel bayağı oynadım :D ama sinir edici tarafı is virtualkeyle yön tuşlerıne hızlı basarsanız oyundan başlamadan atıyor yanı yön tuşlarına bıraz 5 sn kadar basılı tutun sonra cekın sonra tekrar tekrar oyun acılana kadar öyle oyun acılınca atmıyor :d

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar oyun gercekten cok güzel bayağı oynadım :D ama sinir edici tarafı is virtualkeyle yön tuşlerıne hızlı basarsanız oyundan başlamadan atıyor yanı yön tuşlarına bıraz 5 sn kadar basılı tutun sonra cekın sonra tekrar tekrar oyun acılana kadar öyle oyun acılınca atmıyor :d telefonum e6

sağ ol kardeşim oldu

Üst Alt