CorePlayer v1.36. 7427 S60v3

Sponsorlu Bağlantılar

barbaros05

Üye
arkadaşım ben bi konuda sizlere danışacam.Ben bu programı uzun süredir kullanıyorum önceki telimde de kullanıyodum ondan avi bir film atıyodum 700 mb'lık takılıyodu izleyemiyodum.Yaklaşık 4 ay önce N96 aldım ve bu programı yükledim.Çok umutluydum artık rahatlıkla film izlerim diodum.Ancak N96 'da da takılıyo filmler önceki telefon daki kadar olmasada takılıyo.Görüntü kalitesi Kbps yüksek olan videolar takılıyo birsürü yöntem denedim.Ancak takılmasını önleyemedim.Ancak converter la kalitesini düşürdüğümde izleyebiliyorum.Ancak ben videoları kaliteli ve 2 saat convert etmeye uğraşmadan olduğu gibi izlemek istiyorum...Programın her yeni sürümü çıktığında diyorum ki inşallah bu sürümünde bu sorunu çözmüşlerdir ancak yine aynı sorunla karşılaşıyorum buna bi çözüm bulan varsa yardımcı olsun en sın buraya yazmak aklıma geldi bilgisi olan yardımcı olacak varsa özelden mesaj atabilir.Bilgilendirirseniz sevinirim...

kardeş donma sorununa bi cözüm buka bildin mi acil geri cevap

armagnag

Üye
1080 pixels avi dosyasini acmiyor arkadas cildiracam ya birisi yardim etsin codeci var mi arkadas ?

muhsinsa

Üye
eyvallah

- - - Eklendi - - -

eyvallah

nawres21

Üye
zor değil ;)

sercio26

Üye
saol

nasre69

Üye
teşekkürler

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
1080p dosyayi acmasini bekleyen var ya :D

mehmetsna

Üye
teşekkürler

sonbahar_hk

Üye
tşkrler

dede55555

Üye
çok sağol

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar e72 ve n96 için full lazım malum e serisi hack işkence . Sertifika sorunu da olunca kötü

mustafa talha

Üye
شكرا

4MaGuS

4MaGuS

Üye
youtube den video izlemek için prox ayarlarımı yapılıyordu arkadaşlar, şuan bağlanamaıyorum hata veriyor boyna tel n73

deadangel1980

Üye
Çok teşekkürler çok işime yaradı.:thumbup:

kutlum06

Üye
teşekkürler

FANSE

Üye
teşekkürler

Üst Alt