CorePlayer v1.36. 7427 S60v3

Sponsorlu Bağlantılar

mizu

Üye
allah razı olsun... (bu wmv oynatıyomuydu?)

realist47

Üye
teşekürler kardeş

koraykey

Üye
sertifika hatası diyor yardımcı olurmusunuz ?

BlueEyess

Üye
6120c de çalıştıramadım ben bu core playerin hiç bi sürümünü kurmuyor hata veriyor direkt. Yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba?

imbat12

imbat12

Üye
Teşekkürler

duwayn

Üye
tesekkurler

lecher_48

Üye
tskrler ellerine saglık

beecay2000

Üye
cok tesekkurler

ahmet0308

Üye
çok sağol

yolgezer88

Üye
alt yazı çalıştırıyo mu acaba

onurock_22

Üye
teşekkürler

bulentba

bulentba

Üye
saqul

mehmet6318

Üye
arkadşlar e63 içi nekadar video oynatıcı varsa hata yaşıyor core codek ,tcmp player,yxplayer gibi bünyesinde çok codek barındıran program varsa denedim hep sertifika hatası veriyor acaba versiyondan dolayımı (tlf da versiyonunda 200.21.012 rm-437 e63-1(08)) gibi rakamlar yazıyor neyapmamlazım acil yardım

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
allah razı olsun... (bu wmv oynatıyomuydu?)
hayır malesef oynatmıyor
sertifika hatası diyor yardımcı olurmusunuz ?
telefonunuzu h ackelmeniz gerekiyor yada telefonunuza sertifika alıp kendiniz sertifikalandırmalısınız bunun için forumda detaylı anlatım var lütfen arştırınız
6120c de çalıştıramadım ben bu core playerin hiç bi sürümünü kurmuyor hata veriyor direkt. Yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba?
Tam olarak nsl bir hata veriyor???
alt yazı çalıştırıyo mu acaba
hayır çalıştırmıyor
arkadşlar e63 içi nekadar video oynatıcı varsa hata yaşıyor core codek ,tcmp player,yxplayer gibi bünyesinde çok codek barındıran program varsa denedim hep sertifika hatası veriyor acaba versiyondan dolayımı (tlf da versiyonunda 200.21.012 rm-437 e63-1(08)) gibi rakamlar yazıyor neyapmamlazım acil yardım
telefonunuzda sorun yok ama;
telefonunuzu h ackelmeniz gerekiyor yada telefonunuza sertifika alıp kendiniz sertifikalandırmalısınız bunun için forumda detaylı anlatım var lütfen arştırınız

Teşekkür eden ve ilgi gösteren tüm arkdaşlara teşekkürler:oke:

cimbom04

cimbom04

Üye
wmv yi oynatmıyo kardeş ama yinede teşekürler

aryscat

aryscat

Üye
N73 valla bende merak edip indirdim bir türlü kurulum yapmadı sertifika hatası diyor sertifikalandırma prg.indirdim anlatılanlara göre kurdum bu defa da dosyalar bozuk diyor ne telefonmuş yahu 6600 çok aratıyor.genede böyle bir paylaşımdan dolayı teşekkür ederim başka arkadaşların işine yarar belki:(

yanlıs installserver.exe koymuşsun. N73 için olanı bul

--------------- Ekleme ---------------

1.Galeriyi etkiliyor. 2. Yeni attığım mp3 leri telefonun görmesini engelliyor. Patch bulan varsa paylaşsın

blazzers

Üye
Ellerine sağlık inşallah n95 8gb da çalışır

mikoş

Üye
eyvallah kardeşim benim

tilsim38

tilsim38

Üye
teşekkür kardeşim

doganunver

Üye