CorePlayer v1.2.0 UIQ3

Sponsorlu Bağlantılar

oktaysahin

Üye
yha winzip yüklemiyo rar çalıştırmıyo onun programını yüklyüyorum gene çalıştırmıyo oooofff kuramadım bi şu programı n73 e yhaaaa

SBG_5020

SBG_5020

Üye
Tsk eglerine saglik.

mFmmFm

mFmmFm

Üye
M600i Series Uiq telefon olmadığı için bu programı yükleyemezsin..

m600i series uiq telefondur ve program çalışıyor güvenlik hatası alan arkadaşım önce telefonunu signed yapmalısın:

burda anlatılmış yapabilirsin.

hareket33

Üye
M600İ YE BUGÜN KURDUM ÇOK GÜZEL ÇALIŞTI TEŞEKKÜRLER.:yuru

dhiz

Üye
şifre istiyor

brktnzcll

Üye
arkadaşlar bilmeden yanliş bilgi vermeyeli m600i uıq3 destekli bir telefondur ben yukledim gayette güzel kullanıyorum :oke:

spac3

Üye
Arşiv içindeki diğer programa imei numaranızı girerek "generate" tıklayın ve orda çıkan seri numarasını telefona yazın. Diğer menüsünden "TAMAM" ı seçin. Bu şekilde oluyor.
Paylaşım için teşekkür ediyorum.

ygr

Üye
ey vallah kardeş eline saglık

elephantnoises

Üye
süper. teşekkürler

sokarus

sokarus

Üye
yani ferre senden baskasıda bu işi toparlayamazdı diger upload yapanlar cogu linki oldurmus bide os9,1 gibi niteliklerine gore duzenleyebilirmisin?

sinanguven

Üye
E71'de kurdum. Divx player son versiyonda ses codeci eksiğinden sadece görüntü alabildiğim bir dosya vardı, Coreplayer ile ayrı codec aramaya gerek kalmadan bu sorun ortadan kalktı.
Çok teşekkürler.

ahmilhan

Üye
Kardeşim bende N95 8GB war programı kurarken bi dosyanın eksik olduğunu söylüyordu ben kurmaya dewam ettim. Program başarılı şekilde kurulmuş gözüküyor fakat çalışmıyor. Bi önerin warmı_?

bydoqan

bydoqan

Üye
eline sağlık

yusufrhym

yusufrhym

Üye
Tşkr

elyn_noyt

Üye
saolasın kardeşim

Mete_