CoreCodec CorePlayer v1.2.0 Symbian OS 9

Sponsorlu Bağlantılar

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi

Desteklenen Ses Biçimleri
MP3, MP2, AAC, MKA, WMA, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, TTA, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, Midi*

Desteklenen Video Biçimleri
H.264 (AVC), MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV*, MJPEG,
NRE, MSVIDEO1

Desteklenen Resim Biçimleri
JPEG, BMP, GIF, PNG

Desteklenen Container Biçimleri
Matroska, AVI, PS, TS, 3GPP, MOV, MPEG-4, OGM, NSV*, FLV*

Desteklenen Streaming Biçimleri
HTTP, UDP (RDP, RTP. RTSP, MMS, MTP)

Not:Yanında (*) işareti olan dosya biçimleri henüz desteklenmiyor

Ayrıca Unsigned Tr sertifikalı değildir..Sertifikalı olmayan dosyada Tr dil kodu desteği var..Diğer Dosyada ise Bu destek yok fakat sertifikalı..Kod üretici Dosyası ilede yapabilirsiniz..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: şahmatt, kinayelidamacan, bymen07 ve 24 diğerleri

tesadüf05

tesadüf05

Üye
n73 te çalışıyormu bu bide desteklediği modelleri yazsaydın çok güzel olurdu

--------------- Ekleme ---------------

ahanda çalışmadı bak ne yapacağız neden çalışmaz sertifika hatası dior yüklemiyor

leiche

leiche

Emekli Yönetici
paylasım için saol ferret

radres1979

radres1979

Üye
bu programın sertifikalısı vede türkçesi daha önce verilmişti şimdi insanları niye uğraştırıyorsunuz sertifikayla ben bu programı kullanıyorum sertifikada yaptırmadım

pusluvadi

Üye
ben eski sürümü kaldırmadan kurdum unsigened'ı değil diğerini pro Türkçe... bu arada sertifika sitesini kaç haftadır bekliyorum bir sertifika almak için anam ağladı yahu :(

t_bolt

Üye
saol. teşekkürler

kozluca21

kozluca21

Üye
bence önceki sürüm gayet sağlam hemde türkce sertifikada istemiyo elbette yeni sürümün avantajları vardır ama şu sertifikalama olayı yok mu işte o belimizi büküyor paylaşım için saol..

memolim83

memolim83

Üye
ya arkadaşlar bunun full sürümü zaten formda aylardır mevcut niye hiç bakmıyorsunuz. 1.1.2 sürümünde ayrıca türkçe dil var zaten.Bu son sürümden de hiç farkı yok yeniside flv destekli değil çünkü kolay gelsin.....

hsyn73

hsyn73

Üye
sertifikalandırma nasil lacak(YENİYİMDE)

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Program sorunsuz çalışıyor..Program çalışmıyor vs..diyenler neye dayanaraktan böyle bi cevap yazıyorsunuz.
Programı 2 şekilde verdik bi sertifikalı bide sertifikasız..Sertifikalı olanda Türkçe karakter desteği var(ü,ş,ç..gibi) Türkçe karakter farklı türkçe dili farklıdır..Sertifikalı olanda olmayadandada Türkçe dil desteği varıdr..

matador_paco

matador_paco

Üye
Dostum teşekkürler eline sağlık... Ben yükledim pro çok iyi çalışıyor dediğin gibi de Türkçe... Eski versiyonda Türçe karakterlerde bozukluk vardı bunda böyle bir şey de yok.Eleştiri yapanlar neden yapıyolar anlamak mümkün değil... Bir kere bu v1.2 yeni ve türkçe, hatası da yok. Bu kadar kötü eleştiri yapacağınıza paylaşım için teşekkür etmeniz yeterli bence... Onuda yapmayacaksanız anlamsız şeyler yazıp diğer arkadaşların kafasını karıştırmayın bari... Kolay gelsin...

ozyksk

ozyksk

Üye
paylasım için tskler

emretutar2000

Kapalı Hesap
Dostum bi çok player denedim ama bunun gibi ince ayrıntılara kadar ayar yapabileceğimiz bi program görmedim. Bizede hem sana hemde yapımcıya teşekkür etmek düşer. Başarılarıların devamını dilerim..

By Kapris

By Kapris

Üye
tebrikler N80 çalışıyor :oke:

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarınız için tşkle .

neill

Üye
ark serı numarası ne bu programın

alone61

Üye
arkadaşlar be bu coreplayer programının bütün versiyonunu yükledim ama wmv formatını görmüyor bile kaldıki ne oynatması yapacak.Ve bu programın paylaşımlarda wmv formatı sürekli geçiyor.aranızda wmv formatını bu programda çalıştıran varsa ben bu telefonu yiyceeeem :)

sariman

Üye
arkadaşlar be bu coreplayer programının bütün versiyonunu yükledim ama wmv formatını görmüyor bile kaldıki ne oynatması yapacak.Ve bu programın paylaşımlarda wmv formatı sürekli geçiyor.aranızda wmv formatını bu programda çalıştıran varsa ben bu telefonu yiyceeeem :)

aynen... n76da da wmv çalıştırmıyor

xkadir61

xkadir61

Üye
teşekkür ederim güzel proğ.

Üst Alt