CoreCodec CorePlayer v1.1.2 S60v3

Sponsorlu Bağlantılar

POWER

POWER

Üye
    Konu Sahibi
CoreCodec CorePlayer v1.1.2 S60v3
CorePlayer

CorePlayer™ önceki sürümleriylede çok başarılı olduğunu kanıtladı.Bu player S60 V3 telefonlar için dizayn edilmiş en iyi mp3+video playerdir.

Desteklediği Ses Formatları

MP3, MP2, AAC, MKA, WMA, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, TTA, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, Midi

Desteklediği Video Formatları

H.264 (AVC), MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV*, MJPEG, NRE, MSVIDEO1

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: theazrail11, serdar_35_07, ilimli ve 24 diğerleri

senolsevgigsm

Üye
emegine saglık bi deneyelim

turok4

Üye
sagol kardeş eline saglık
CorePlayer

CorePlayer™ önceki sürümleriylede çok başarılı olduğunu kanıtladı.Bu player S60 V3 telefonlar için dizayn edilmiş en iyi mp3+video playerdir.

Desteklediği Ses Formatları

MP3, MP2, AAC, MKA, WMA, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, TTA, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, Midi

Desteklediği Video Formatları

H.264 (AVC), MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV*, MJPEG, NRE, MSVIDEO1
[/quote]

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
tşkr güzel bişey benziyo deneyelim

thehallowman

Üye
teşekkürler arkadaşım

huseyin61

huseyin61

Üye
tesekkurler guzel programa benziyo

crazyallien

Üye
Cok Teşekkürler

huseyin61

huseyin61

Üye
tesekkurler

bosphorus17

Üye
İşte bu harika....
Şimdi o smartplayer divx player uyduruklarından kurtuluyo muyuz demek oluyo:)
harkasın!!!
teşekkürler

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
ya arkdaşlar n95 te sertifika hatası veriyo yılı geri aldım işe yaramıyo n95 başka nsl yükleyebilirim çünkü ben bir tane pro ile tüm videoları açmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

POWER

POWER

Üye
    Konu Sahibi
aradaşım yakında sertifikalatma servsimiz açılacak...

frolic

frolic

Üye
Ya arkadaşlar 6120c telefonum var .. Ve bu programı indirdim.. mükemmel bir program fakat smartvideo dan avi ye çevirdiğim dosyaların çoğı takılıyor kalıyor bıyerınde görüntünün.. Fakat ses çalmaya devam ediyor..Acaba bu converterdan mı kaynaklanıyor bilgilendirirseniz sevinirim gerçekten mükemmel program çünkü :s

canko38

Üye
teşekkürler bi deneyelim

S_ERKAN36

S_ERKAN36

Üye
Iyi çalişma

necmi25

Üye
çok güzel bir program core codec player

POWER

POWER

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar 6120c telefonum var .. Ve bu programı indirdim.. mükemmel bir program fakat smartvideo dan avi ye çevirdiğim dosyaların çoğı takılıyor kalıyor bıyerınde görüntünün.. Fakat ses çalmaya devam ediyor..Acaba bu converterdan mı kaynaklanıyor bilgilendirirseniz sevinirim gerçekten mükemmel program çünkü :s
Farklı bi converer kullanmanı tavsiye ederim total video conveteri öneririm...

Dampierre

Dampierre

Üye
süper program her türlü ses ve video formatını açıyo

çok teşekkürler

kozogren

Üye
eywallah!

tptptp

Üye
gercekten iyi bir program

Üst Alt