Core Player 1.3.6-PPC'ler için en iyi medya oynatıcı

Sponsorlu Bağlantılar

nimbuzz

nimbuzz

Üye
    Konu Sahibi
Core Player 1.3.6-PPC'ler için en iyi medya oynatıcı

Özellikler:Akış RTSP UDP RM var. Yani TV-Radyo sitelerinden tek tıkla yararlanabilir, izleyebilir ve dinleyebilirsiniz.Ayrıca içine gömülü Youtube uygulaması vardır. Dosyaların sitelerden otomatik çalışması için Ayarlar'dan Tüm Formatlar seeçeneğini işaretleyip kaydetmelisiniz.Bir çok siteden (Youtube, Vuclip, 3gpsearch gibi) anında video izleyebilirsiniz.
En iyisi budur, başka aramayın...

İNDiR:

Ayrıca yasaklı sitelerdeki linkleri izlemek için proxy ayarlarıda mevcuttur.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
usta linktemi sorun var programda mı sorun var inmiyor program indirme motoru ekrana geliyor bekle bekle kılı kıpırdamıyor indirsem teşkkürü borç bilecegim

nimbuzz

nimbuzz

Üye
    Konu Sahibi
dostum TAMAM YENILIOM HEMEN :)

----------Eklendi @ 15:14:43 ---------- Yazıldı @ 15:07:58 ----------

KARDESiM TIKLA iNDiR DiREKT LiNK :

----------Eklendi @ 15:15:47 ---------- Yazıldı @ 15:14:43 ----------

Dırekt cab formatında yukledım ayrıca dırekt ceptende download edebılırsınız

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
pc yok usta cepten indiriyorum bunuda hallettim eyvallah

nimbuzz

nimbuzz

Üye
    Konu Sahibi
Sanada ayrıca sıtelerden otomatık vıdeo acılsın ıstıosan ayarlardan fıle accesorıye hepsını sec yanı tum formatları zaten ıcınde yotube gomulu proda

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
usta ayarlara giremedim rusca bu core farklımı yoksa yukardakinin aynısı degilmi tşk ler

----------Eklendi @ 20:07:29 ---------- Yazıldı @ 20:05:23 ----------

usta ayarlara giremedim rusca bu core farklımı yoksa yukardakinin aynısı degilmi ilgine şimdiden çok teşekkürler

nimbuzz

nimbuzz

Üye
    Konu Sahibi
duzeltiom

----------Eklendi @ 21:43:15 ---------- Yazıldı @ 21:07:30 ----------

ibrahim kardes senin için upload ettim al :

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
usta ilgine çok teşekkürler hayırlı cumalar

nimbuzz

nimbuzz

Üye
    Konu Sahibi
sanada krds

ribek88

Üye
emegine saglik yuri yagami:)

nimbuzz

nimbuzz

Üye
    Konu Sahibi
ELIME SAGLIKTA ENGEL YICEM KARDES :D emreimren NİCKİM CALINMISTI SIKAYET ETTIM YONETIM SESLENMEDI.pesimist_61x NICKLI HIRSIZ CALDI.FAKAT YONETIM BANA CEZA VERDI VE ENGELLENECEIM BILIYORUM :D

sesiz

Üye
sağulun

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
ELIME SAGLIKTA ENGEL YICEM KARDES :D emreimren NİCKİM CALINMISTI SIKAYET ETTIM YONETIM SESLENMEDI.pesimist_61x NICKLI HIRSIZ CALDI.FAKAT YONETIM BANA CEZA VERDI VE ENGELLENECEIM BILIYORUM :D
yönetici emre imren ninki kimin siz çok iyi bilirsiniz arkadaş size şikayette bulunuyor siz suçlu yerine suçsuza ceza veriyorsunuz hırsızlıga göz yummak hırsızlıga ortak olmaktır benide cezalandırın fark etmez maxicep olacagına ctrlpda olur

ozay5701

ozay5701

Üye
teşekkürler

bilgekralll

Üye
teşekkürler

Üst Alt