Core Player 1.3.0

Sponsorlu Bağlantılar

mithatak

mithatak

Üye
nasıl yükleniyor HP 6815 ipack'e?

exmurat

exmurat

Üye
MPEG-4 , AVİ , FLV -->>> Dosyalarında cok kasıyor bişey anlaşılmıyor

önce mpeg 4 dü olmadı avi yaptım ona baktım hala kasıyor sonra flv yaptım hala kasıyor

diger playerlar ise alayı cacık.bi işe yaramaz buda süper player ama neden öyle yaptı anlamadım.bi enayilik var bi yerde ama neyse hayırlısı.

cakal_78

cakal_78

Üye
MPEG-4 , AVİ , FLV -->>> Dosyalarında cok kasıyor bişey anlaşılmıyor

önce mpeg 4 dü olmadı avi yaptım ona baktım hala kasıyor sonra flv yaptım hala kasıyor

diger playerlar ise alayı cacık.bi işe yaramaz buda süper player ama neden öyle yaptı anlamadım.bi enayilik var bi yerde ama neyse hayırlısı.

smartmovie yi dene hoca n95 kullanıosan gayet iyi çalışıyor yada flash lite paketini bi yükle istersen baştan sonra smartmovie yada core player ı dene kolay gelsin

the_mentor

Üye
teşekkürler

nikanon

Üye
teşekkürler

sakarxa

Üye
arkadaşlar bende n97 var bu programlar uyumlumu acaba yok uyumlu değil ise bana bir yöntem gösterirseniz minnettar kalırımtelefonu aldım alalı hard format attım sertifika aldım ama yinede banamısın demedi yardımlarınızı bekliyorum n97 sürüm 21.0.045 tür rm-505 mail atarsanız çok sevinirim sayfalar arasında kayboluyorum ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim allah razı olsun kolay gelsin...

demirelmustafa

Üye
Arkadaslar symbian da bazi program, oyun ,tema... kisacasi telefon araci yuklemeye calisirken Sertifika sorunu cikabiliyor.
Maxicep.com - Sertifika Sorununa Son !! Unsigned to Signed
Ben bu konuyu internetde iyice arastirdikdan sonra bir site buldum.

Bu site
sertifika sorunu cikartan dosyaya sertifika izni veriyor.

1.)SIS Dosyasını Kaydedin

İlk yapmanız gereken şey. Cep telefonunuza yüklemek istediğiniz SIS dosyasını bilgisayarınıza
kaydetmek olsun.

2.)Bu Adrese Girin
Daha sonra ilk yapmanız gereken şey ise adresine gitmek olsun.

Açılan sayfadaki Open Signed Online butonuna tıklayın.

3.)Bu linke tiledikdan sonra alttaki resimdeki uygulamalari yapiniz.

4.)Daha sonra sende tikla girdigin e-postaya bi aktivasyon linki gelecek bu aktivasyon uyelik aktivasyonu degildir.Gelen aktivasyon linkine tikla,
5 saniye sonra bir link daha gelecek e-postana.Bu gelen link yuklemek istediginiz .sis dosyasinin
sertifika hatasiz olan dowload linkidir.Bundan soranki admi cok basit bu dosyayi dowload ediyorsun ve indirdigin dosyayi telefonuna atiyosun ve yukluyorsun. KOLAY GELSİN....
not alıntıdır nerden aldığımı bile hatırlamıom :)))))

merdemyar

merdemyar

Üye
Güzel paylaşım sagolasin

K_R_M

K_R_M

Üye
tesekkurler dostum

FURKANIM123

Üye
ya arakadaş iyice canım skılıdı ya n73e yüklüyorum devam devam diyorum sonunda bana güvenli kormalı yüklenemez gibi birşeyler diyoo ACİL YARDIM ??????????????????

Mami1625

Üye
umarım e71de çalışır paylaşım için teşekkürler

kagan60

Üye
tesekkür

vedat533

vedat533

Üye
saol

poyraz10

Üye
bunlardada sertifika sorunu var

happyhope

happyhope

Üye
hey brother ellerine sağlık

ımdat

Üye
Arkadaşlar hizmetten yararlanırken lütfen birazcık sizde gayret gösterin. Sorununuzun çözümü için lütfen daha önceki yorumlarıda inceleyip sorunlarınızı daha açıklayıcı ve anlaşılır bir şekilde dile getirin. Hizmeti veren arkadaş hatasızdır diye değil, çoğu arkadaş işini görüp hemen isteğine kavuşma hevesinde; ben yükledim şuana kadar bir sorun yok hizmetinden dolayı arkadaşa teşekkürler

t05ba

Üye
eyvallahhhh

baron6387

Üye
bu opdadan sertifika iste4dimde 1 gün oldu olacak halen cvp gelmedi core player programını siz sertifkalı yapı atsanız çalşmaz mı yine

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkürler

berke1234

Üye
teşekürler

Üst Alt