Core Player 1.3.0

Sponsorlu Bağlantılar

nih@ttr

nih@ttr

Üye
    Konu Sahibi
flv dosylarını çalıştırmıo ::(:(:(:(:(
Her flv dosyasını çalıştırmıyor. Mesela youtube flv dosyaları çalışıyor ama video yahoo flv dosyaları çalışmıyor. Önemli olan flv değil de codecini tanıması.
ya her yolu denedim ama wmv uzantılı videolari izleyemiyorum

--------------- Ekleme ---------------

ne yapa bilirim telefeon n73
Wmv dosyalarını şu an desteklemiyor.
paylasım ıcın tskler yazılanları uyguladım fakat sımdıde dosya bozuk mesajı alıyorum bılgınıze
Hatayı tam olarak nerde aldın?

bbxxx

Üye
saol çok işime yaradı

Esendağlı

Esendağlı

Üye
saol çok işime yaradı
Kardeş sen n78 emi kurdun.bende n78 e kurmaya çalıştım uyumsuz uyarısı verdi mecburen 1.25 sürümüne devam ediyorum.ben 1.30 sürümünün uig cihazlar için olduğunu sanıyordum.

fom59

fom59

Üye
bende ses sonradan geliyor? nasıl düzeltebilirim?

seyyahosman

Üye
Teşekkür Ederim

cm4574

Üye
programı buraya yukleyen kardesıme seslenıyorum kardesım n80de sorunsuz çalışıyo demıssın ben gun boyunca bunu yuklemeye calısıyom bı yardım etsen durmadan kısıtlı sertıfıka dıyo

nolursun ayrdım et kardesım resmen kafayı yıyecem

sakarya:zekit

sakarya:zekit

Üye
Emeğine sağlık, yükledm çalıştı indiren arkadaşlar rahat olsunlar. Yalnız ben burdaki anlatımla sertifikalandırıp yükledim :):oke:

irfan44

Üye
paylaşım için çok teşekkürler. 6120c sorunsuz çalışıyor!....

cm4574

Üye
kardesım suan bende yukleyebıldım ama wmv dosyalaını orda gösterıyo demıssın ama göstermıyo izleyebılen var mı acaba wmv dosyalarını

bide dili ordakı yazdıgın gıbı turkçe yapıyorum langune de dıl turkçe yazıyo ama inglnce yınede onu çözemedım

Esendağlı

Esendağlı

Üye
kardesım suan bende yukleyebıldım ama wmv dosyalaını orda gösterıyo demıssın ama göstermıyo izleyebılen var mı acaba wmv dosyalarını

bide dili ordakı yazdıgın gıbı turkçe yapıyorum langune de dıl turkçe yazıyo ama inglnce yınede onu çözemedım
türkçe yaptıktan sonra sağda OK yap olur.

kraldost

kraldost

Üye
This page needs JavaScript, to display all information correct!

Error

This file is suspected to contain illegal content and has been blocked. After the file has been blocked for 7 days it will automatically be deleted, if the block is not removed by RapidShare. For this reason, a download of this file is currently not possible

***zWrC***

***zWrC***

Üye
sağol...

yerim_seni56

yerim_seni56

Üye

Yeni nesil multimedya oynatıcı.

- Dahili youtube oynatıcısı
- Flash/flv desteği
- Bluetooth ready!* (A2DP and AVRCP)
- 15ten fazla dil desteği (Türkçe var)
- Podcast, Enhanced Podcast, CoreCaster Ready
- GPU: Intel 2700g, ATI Imageon, QTv (Limited Support), Marvell Monahan Processors (Daha fazlası yakında!)
- İşletim Sistemi : Symbian (all), CE 3+4, CE Embedded 5+6, Windows Mobile/Smartphone (5.x - 6.x), - Palm, Windows (NT 4.0 - Vista), OS X, and Linux (OEM only)
CPU: x86 (32bit and 64bit), Intel, Altivec/PowerPC, ARM9, ARM11, MIPS
- CoreUI 'Universal skins' Widget size kişisel bir kullanım arayüzü oluşturmanızı sağlar.
-
Video ve seste en iyi oynatıcıdır. CoreAVC, High Definition H.264 gibi codecleri oynatabilir.
- CoreTheque media library size kolayca sık kullanılanları ve playlistleri düzenlemenize yardımcı olur.

Desteklediği Ses Formatları
MP3, MP2, AAC, MKA, WMA, Midi*, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, TTA, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, G.729, GSM

Desteklediği Video Formatları
H.264 (AVC), AVCHD, MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV*, Theora*, Dirac*, MJPEG, MSVIDEO1

Resim Formatları
JPEG (420, 422, 440, EXIF Headers)*, BMP, GIF, PNG, TIFF, MJPEG

İçerik Formatları
Flash/FLV, Matroska, ASF, ASX, AVI, PS, M2TS, TS, 3GPP, MOV, MPEG-4, OGM, NSV*

Yayın Formatları
HTTP, UDP, UDP Unicast, RDP, RTP. RTSP, RTCP (keep alive), ASX, ASF, Multicast, HTTP Tunneling

Ek Özellikler
Google Verisi, Benchmarking, Tümleşik Pocket IE/IE Desteği, SMB Browsin, FTP*, ICMP*, UPNP*

Türkçe dil için;
Tool >> Preferences >> Language >> English yazan yerde Türkçe'yi seçin.

Rar Pass:yerim_seni56

Telefonu Hackli Olanlar Üsttekini indirsin
Hackli Olmayan Telefonlar İçin OPDA'dan Sertifikalanmış Alttaki Linki İndirsin:oke:

bocek42

Üye
paylasım ıcın tskler fakat korumalı dosya uyarısı verıyor

nokiatr

Üye
telefonum hackli değil. alttaki linki indirdim ama yine sertifka hatası aldım. E71 kullanıyorum yardım ederseniz çok sevininirim. Ayrıca altyazı ekleyebiliyor muyuz program sayesinde.
Teşekkürler..

telefonum hackli değil. Alttaki linki indirdim ama yinede sertifika hatası aldım. E71 kullanıyorum. yardım ederseniz sevinirim. Ayrıca, program sayesinde altyazı ekleyebiliyor muyuz filmlere?
Teşekkürler..

ilkerci

Üye
e90 kullanıyorum sürekli sertifika hatası veriyor...:sn:

lionn38

lionn38

Üye
Selamlar benim telefon hackli ama yinede güncelleştirme hatası veriyor. Lütfen cevap

korsantv94

korsantv94

Üye
Saol hocam emeğine sağlık:):):)ama bendeki bi flv dosyayı oynatmadı....codec hatası verdi....

nih@ttr

nih@ttr

Üye
    Konu Sahibi
programı buraya yukleyen kardesıme seslenıyorum kardesım n80de sorunsuz çalışıyo demıssın ben gun boyunca bunu yuklemeye calısıyom bı yardım etsen durmadan kısıtlı sertıfıka dıyo

nolursun ayrdım et kardesım resmen kafayı yıyecem

http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...n-secman-security-manager-maxipda-142109.html konusundan sertifika olayını halletmen gerekir ve adında RootSigned geçen dosyayı indirmen gerekir.

bende ses sonradan geliyor? nasıl düzeltebilirim?

İngilizce olarak: Tools >> Preferences >> Select Page >> Advanced >> Manual A/V Offset +/- kısmından saniye yazarak ve deneme ile doğru ayarı yapabilirsin.
Türkçe olarak: Araçlar >> Tercihler >> Sayfa Seç >> Gelişmiş >> Elle A/V ayarla +/- kısmından saniye yazarak ve deneme ile doğru ayarı yapabilirsin.

This page needs JavaScript, to display all information correct!

Error

This file is suspected to contain illegal content and has been blocked. After the file has been blocked for 7 days it will automatically be deleted, if the block is not removed by RapidShare. For this reason, a download of this file is currently not possible
Düzeltildi.:oke:

Wmv'nin yanında * vardı. Not olarak belirtmemişim. Yanında * olanlar bu versiyonda heniz desteklenmiyor. Yeni versiyonlarda bunun üzerinde çalışıyorladır.
Dili Türkçe yapınca Ok deyip programdan çık ve tekrar gir.

Üst Alt