Contacts GroupU ( Toplu SMS ve MMS Gönderme )

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Contacts GroupU ( Toplu SMS ve MMS Gönderme )
toplu sms ve mms gönderme uygulaması.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: m-ortak, tuareq, klctr ve 1 kişi daha

caran

Üye
PROGRAMSIZ TOPLU SMS ATMA HEMDE GRUPLAMA YAPARAK
merhaba arkadaşlar...
bende uzun zamandır toplu sms programı aradım kiminde dil sorunu kiminde 30 sms gibi problemlerle uğraştım. sonra telefonda birşey dikkatimi çekti ve dün gece olayı çözdüm. program aramanıza gerek yok arkadaşlar.telefonun özelliğinde bu özellik var...
bu arada benim telefonum htc sensation andoraid 2.3 kullanıyorum.
şimdi nasıl yapıldığını anlatayım.
rehber kısmına geldiğinizde orada üç bölüm göreceksiniz birincisi telefon rehberi ikincisi gruplar ücünsü ise aramakaydı kısmı. gruplar kısmına geldiğinizde orada işarkadaşları, arkadaşlar, vip, vs... bölümler var isterseniz menüye tıklayarak yeni gruplar ekleyebilirsiniz.grupların içine girdikten sonra kişileri ekliyorsunuz. bir güzelliği ise kaydettikten sonra tekrar ekle dediğinizde rehberde eklediğiniz kişiler görünmüyor yani eklenmeyen kişileri görüyorsun.tabi bu normal rehber kısmında değil grubun içindeyken oluyor.böylelikle unuttuğun yada gözden kaçırdığın kişileri ekleme imkanı oluyor.ekleme işlemi bittikten sonra mesajlar bölümüne geliniz. mesajların için girdiğinizde yani tüm mesajlar grup halinde oluyor ya oradan bahsediyorum orada menü tuşuna basın oradan grup iletisi kısmına gelin sizin oluşturduğunuz grupları orada göreceksiniz.hangi gruba yollayacaksanız işaretleyip mesajı yazıyorsunuz.yolluyorsunuz. hepsi bukadar. dün gece denedim tüm listeye gitmiş. listemde 254 kişi vardı. umarım açıklayıcı anlatmışımdır....
basit bir teşekkür yeterli

• Beğen
Tepkiler: yakamoz1319, sak54, iznik ve 3 diğerleri

caran

Üye
merhaba arkadaşlar...bende uzun zamandır toplu sms programı aradım kiminde dil sorunu kiminde 30 sms gibi problemlerle uğraştım. sonra telefonda birşey dikkatimi çekti ve dün gece olayı çözdüm. program aramanıza gerek yok arkadaşlar.telefonun özelliğinde bu özellik var...bu arada benim telefonum htc sensation andoraid 2.3 kullanıyorum.şimdi nasıl yapıldığını anlatayım.rehber kısmına geldiğinizde orada üç bölüm göreceksiniz birincisi telefon rehberi ikincisi gruplar ücünsü ise aramakaydı kısmı. gruplar kısmına geldiğinizde orada işarkadaşları, arkadaşlar, vip, vs... bölümler var isterseniz menüye tıklayarak yeni gruplar ekleyebilirsiniz.grupların içine girdikten sonra kişileri ekliyorsunuz. bir güzelliği ise kaydettikten sonra tekrar ekle dediğinizde rehberde eklediğiniz kişiler görünmüyor yani eklenmeyen kişileri görüyorsun.tabi bu normal rehber kısmında değil grubun içindeyken oluyor.böylelikle unuttuğun yada gözden kaçırdığın kişileri ekleme imkanı oluyor.ekleme işlemi bittikten sonra mesajlar bölümüne geliniz. mesajların için girdiğinizde yani tüm mesajlar grup halinde oluyor ya oradan bahsediyorum orada menü tuşuna basın oradan grup iletisi kısmına gelin sizin oluşturduğunuz grupları orada göreceksiniz.hangi gruba yollayacaksanız işaretleyip mesajı yazıyorsunuz.yolluyorsunuz. hepsi bukadar. dün gece denedim tüm listeye gitmiş. listemde 254 kişi vardı. umarım açıklayıcı anlatmışımdır....basit bir teşekkür yeterli

• Beğen
Tepkiler: tuareq

alpik

Üye
sağ ol

sercikan

Üye
Tşk ederim senin dediğin gibi yapıcam

• Beğen
Tepkiler: joffuerre

BADI_SABA

Üye
Elinizde satılması gereken birçok ürün ve hizmetiniz bulunuyor.Bunları nasıl en ekonomik ve en pratik pazarlayabilirim, insanlara nasıl tanıtabilir, satışları nasıl yükseltirim diye kafa yorarken, toplu sms kavramıyla tanıştınız.

2 türlü toplu sms gönderim imkanı vardır:

1) Başlıksız Toplu sms (Yasalara uygunluğu tartışılıyor)
2) Başlıklı(originatörlü) Toplu Sms (Lisanslı Firmalardan bu hizmet alınabilir)

Toplu mesaj gönderimlerinde bireysel kullanıcılar için cep telefonlarındaki sms kredilerinin kullanılmasında bir sakınca yoktur.Eğer ticari amaçlı bir kullanım söz konusuysa bunu mutlaka lisanslı bir firmadan ve Başlıklı(Originatorlu) Toplu sms hesabı tercih edilmelidir. Bu şekilde toplu sms'lerinizi hem yasal olarak, hem de prestij kaybı olmaksızın (kendi isminizle, firma adıyla) gönderebilirsiniz. Toplu sms gönderim hesabına sahip olmak için Lisanslı bir firmadan hizmet almak gerekmektedir (Örn. web sitesinden kendinize ücretsiz hesap açtırıp kredi satın alarak toplu sms gönderimi yapabilirsiniz.50 adet hediye kredi ile deneme yapabilirsiniz)Daha fazla bilgi için 0 (312) 280 63 4'den bilgi alabilirsiniz.

selocan28

Üye
merhaba arkadaşlar...
bende uzun zamandır toplu sms programı aradım kiminde dil sorunu kiminde 30 sms gibi problemlerle uğraştım. sonra telefonda birşey dikkatimi çekti ve dün gece olayı çözdüm. program aramanıza gerek yok arkadaşlar.telefonun özelliğinde bu özellik var...
rehber kısmına geldiğinizde orada üç bölüm göreceksiniz birincisi telefon rehberi ikincisi gruplar ücünsü ise aramakaydı kısmı. gruplar kısmına geldiğinizde orada işarkadaşları, arkadaşlar, vip, vs... bölümler var isterseniz menüye tıklayarak yeni gruplar ekleyebilirsiniz.grupların içine girdikten sonra kişileri ekliyorsunuz. bir güzelliği ise kaydettikten sonra tekrar ekle dediğinizde rehberde eklediğiniz kişiler görünmüyor yani eklenmeyen kişileri görüyorsun.tabi bu normal rehber kısmında değil grubun içindeyken oluyor.böylelikle unuttuğun yada gözden kaçırdığın kişileri ekleme imkanı oluyor.ekleme işlemi bittikten sonra mesajlar bölümüne geliniz. mesajların için girdiğinizde yani tüm mesajlar grup halinde oluyor ya oradan bahsediyorum orada menü tuşuna basın oradan grup iletisi kısmına gelin sizin oluşturduğunuz grupları orada göreceksiniz.hangi gruba yollayacaksanız işaretleyip mesajı yazıyorsunuz.yolluyorsunuz. hepsi bukadar. dün gece denedim tüm listeye gitmiş. listemde 254 kişi vardı. umarım açıklayıcı anlatmışımdır....
Saolll usta :D

JaMeRoN

JaMeRoN

Üye
merhaba arkadaşlar...

Teşekkür ederim

akslm

Üye
Müşterilerinize başlıklı SMS göndererek hızlı ve etkili bir şekilde ulaşın,
firmanızın tanıtım maliyetlerini düşürün!
İleti Merkezi'nden alacağınız Başlıklı SMS gönderim paketlerinde kullanım süresi
(geçerlilik süresi) gibi kısıtlamalar YOKTUR!
Müşterilerinize başlıklı SMS göndererek hızlı ve etkili bir şekilde ulaşın,
firmanızın tanıtım maliyetlerini düşürün!
İleti Merkezi'nden alacağınız Başlıklı SMS gönderim paketlerinde kullanım süresi
(geçerlilik süresi) gibi kısıtlamalar YOKTUR!

akslm

Üye
atmak için nereye başvurmamız gerekiyor ?

biyolojikvaka

Üye
, bayramlarda kandillere gönderdiğimiz toplu sms ten ne farkı var ?

Üst Alt