Commodore 64 Emulatörü Frodo S60v3 (inc bilbo)

Sponsorlu Bağlantılar

sred

sred

Üye
    Konu Sahibi
Commodore 64 Emulatörü Frodo S60v3 (inc bilbo)
S60v3 için commodore 64 emulatörü. N73'de denenmiştir sorunsuz ve fll. frodo_s60_10.sis ve bilbo_s60_10.sis dosyalarının ikisini de telefonunuza yükleyin. bilbo dosyası ses için gerekli. bilbo olmadan da emulatör çalışır ancak ses alamazsınız. oyunları zip/rar'dan çıkarıp hafıza kartında "others" klasörünün içine atın.( E:\Others\) Programda sol seçim tuşuna basıp "Launch game" seçeneğinden oyunu açabilirsiniz. Yatay kullanımı destekler.

Oyunlar:
Kod:
[URL="http://www.doperoms.com/roms/Commodore_64.html"]Commodore 64 Roms - DopeROMs[/URL][URL="http://www.doperoms.com/roms/Commodore_64.html"]
[/URL]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: cem tuna, TatCeL, safak1903 ve 6 diğerleri

EFeNDy17

EFeNDy17

Üye
eline saglıq kardesim emege saygi

erdem1365

erdem1365

Üye
sagol eline saglik guzel oyunları var

Node

Node

Üye
Maalesef N78'de C64 oyunlarını çalıştıramadım.

WarhaWk

WarhaWk

Üye
tüm oyunları çalıştırmasa da yine de çok güzel bi program. ama bazı oyunlarda sorun çıkıyor (yavaş oynama, kilitlenme, donma, seste bozukluk vs vs...). umarım yakın zamanda düzeltirler.

sred

sred

Üye
    Konu Sahibi
yeni versiyon 1.6
bazı sorunlar düzeltilmiş. titreşim, sensör... gibi özellikler eklenmiş. sorun yaşayan arkadaşlar her iki programı da telefon hafızasına kursun. oyunları yine hafıza kartında "others" klasörüne atabilirsiniz. sadece *.d64 ve *.t64 dosyalarını açar.

N73, N79 denenmiştir.

frodo & bilbo v1.6

fastliva

Üye
slm

vovovo

Üye
re-up please!

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:emzik:

yenihacker

yenihacker

Üye
çok tşk guzel oyun

safak1903

safak1903

Üye
teşekkürler...:oke:

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Teşekkürler !!!

vedat533

vedat533

Üye
saol

Sandrake

Sandrake

Üye
Güzel bir oyun teşekkürler :)

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

ahmet3410

Üye
oyunu başlatma tuşu hangisi hepsini denedim olmuyor reklamı geçemiyorum bilgisi olan varsa yazabilirmi

Afşın

Afşın

Üye
:tsk:

- - - Eklendi - - -

:tşk:

Üst Alt