Çok Konu Açmak / Kaliteli Konu Açmak

Sponsorlu Bağlantılar

D€aDMaN

D€aDMaN

Üye
Öncelikle Yönetim adına duyarlılığın için teşekkür ederim
Bir Süre Üst Konu Olmasında bir sakınca yok:)
Ama konu açılmasına engel olamayız.
Herkez herşeyi paylaşabilir, kalitesi yada kalitesizliği paylaşan kişinin sorumluluğu altındadır
zaten kaliteli ve hit konular veritabanı özellikleri sayesinde herzaman daha üst sıralarda
göze çarpmakta:)

kesinlikle ali abi size dediklerinize katılıyorum praetor abimede teşekkür ediyorum:tşk:

kol@j

kol@j

Üye
bu konuda bende önyargılı davrandım...
üzdüğüm arkadaş olduysa özürlerimi kabul etsin...

zaten işe yarar konular her daim yukarıda kalıyor...
cevap yazılmasa veya kilitlenmiş olsa bile okunuyor...

diğerlerinin zararı olmaz sitede kalsa da.

gerçi bu kalite meselesi biraz göreceli
hangi konunun kime faydalı olacağı da pek belli değil.

Dafny

Dafny

Üye
ya nsl konu açablirm aahh bi açablseemm görün sz konuyu

wagh

Üye
çok doğru.ben mesela bi konu açmak istiyorum.bakıyorum ki daha önce açılmış.o yüzden açamıyorum.yazık değil mi bana.:ağlarım:

kol@j

kol@j

Üye
çok doğru.ben mesela bi konu açmak istiyorum.bakıyorum ki daha önce açılmış.o yüzden açamıyorum.yazık değil mi bana.:ağlarım:

kimsenin bakmadığı yönden bak dünyaya
Hz. Mevlana
o zaman konu açabilirsin...

Burak

Üye
ben söz dinliyorum :emzik::emzik::emzik:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
böyle bir konuya yer verdigin için teşekkürler. yazdıklarına katılıyorum rütbe konusu tamamen uçuk durumda gereksiz msj larla dolu her yer, mizah eylence gır gır yapanlar ayrı tabi, msj sayısı biraz daha düşük olabilirdi. konu açarken örnek konular yada benzerleri tam olarak çıkmıyor, yada bir uyarı çıkabilirdi, konularımdan bir kaçı silindi bunun için yoksa açmazdım. bazı konular sabitlenmiş durumda zaten daha faydalı bir konu olursa mod'lar tarafından sabitlenir sanırım.

davut04

Üye
Konu nasıl acılıyor arkdaslar ? Yardımcı olurmusnuz?

edogan260

edogan260

Üye
Ben konumu yayınlıyamıyorum yardımcı olabılırmısız..

kol@j

kol@j

Üye
Ben konumu yayınlıyamıyorum yardımcı olabılırmısız..

en üstteki forum seçeneğini tıkla

kategoriler açılır onlardan birini tıkla

alt kategorini seç "konu ekle +1" düğmesini tıklayınca konu açma penceresi
açılır
konunla ilgili bilgileri yazıp alttaki düğmeye basıp konuyu açarsın
konu açılınca konu sayfan gelir.
konunun ilk metin kısmının hemen üstündeki bantta seçenekler var oradan konuya abone ol de. her mesaj yazıldığında en üstteki "profiliniz" düğmesine tıkladiğinizda konunuzdan haberiniz olur.

hayırlı maxicepler.

TheDanger

TheDanger

Üye
ARKADAŞLAR Bİ SORU SORACAĞIM AMA CAHİLLİĞİME VERİN BEN KONU AÇMAK İSTİYORUMDA (oyun,tema,uygulama paylaşımı v.s.) NASIL YAPABİLİRİM YARDIM EDER MİSİNİZ? SAYGILARIMLA...
TEŞEKKÜRLER...

D€aDMaN

D€aDMaN

Üye
Gerçekten doğru Arşiv oluşturupta açmak fena olmaz

Silinen Üye 1929612

Silinen Üye 1929612

Kapalı Hesap
çok doğru söylüyorsun kardeşim rastgele konular açılmamalı

:aha:ama ben bişey soracağım biz busite içerisinde nasıl konu açcaz konular nerden açılıyo onu anlatabilir misin:aha:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
çok dogru hatta bende artık konu açmıyorum çünkü benim tema konularım (kendi konularımı yada kendimi övmüyorum ) mesela yemaları tek tek degilde bir konuda 5 10 15 40 50 karşik dagıtıyorum ama bi bakmişimki benim konu sayfanın en gerisinde ve diger tek temalık konu en üstte şimdi konu açma heveside kalmadı bende ama gende paylaşim paylaşimdir kimse yanliş anlaması :) saygılar..

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
2) Bir üyemizin faydalı bir konuyla karşılaştığında bunu paylaşmaktan "nasıl olsa bölümde kaybolup gidecek, kimse görmeyecek" düşüncesiyle vazgeçmesine,

bu madde çok oluyor bence

buketcik

buketcik

Üye
forumda hep güzel konular görmek mümkün.bence herkes yararlı paylaşımlarda bulunuyor diye düşünüyorum.çokluk konusunda bir fikrim yok.
:)

CoDeYs

CoDeYs

Üye
forumda hep güzel konular görmek mümkün.bence herkes yararlı paylaşımlarda bulunuyor diye düşünüyorum.çokluk konusunda bir fikrim yok.
:)
bende kafamda boyle canlınıyor çokluk mesela bir tane tema konusun da 100 adet tema adam paylaşmiş ve başkasıda o 100 adet temayı tek tek paylaşmiş şimdi aradakı fark baya acık 100 adet temalık konu daha ,ydir kirlılık yapmaz ve başka kalıtelı bır konun gerilere gitmesine olanak saglamaz ama 100 adet tema bay güzel konun gerilmesi için yeterde artar .bende boyle bılıyorum

Sandrake

Sandrake

Üye
Teşekkürler

Üst Alt